29.9.2009

 

Pacov – Žďár nad Sázavou  (1:3, 3:0)

Sraz v 7:45 u gymplu, bohužel né v plné sestavě. Jely jsme přesně v 6 lidech – Šáry, Renča, Hani, Terka, Janík a já.
První zápas probíhal ve vlně poklidu i zármutku. První set jsme s jasnou převahou vyhrály. Ale zbytek zápasu už to šlo z kopce. Nedařil se nám složit balón na zem, podání špatný i psychika stála za nic. No nic, konec zápasu.. jede se dál.
Prvním písknutím začal další zápas, a my se vyhecovaly k celkové výhře. Dařil se nám útok, podání a dobrá nálada nám jiskřila v očích. Líbil se mi náš příjem, o 120% zlepšení na příjmu.
Celkově byl v setech chaos v poli, občas i pohyb chyběl.
Jinak pochvala patří Terce, šikulka. Hrála s námi první zápas, a zvládla to supr.
Bylo to náročný, ale nějak jsme to zvládly se ctí.

 

21.8.2009

Sezóna 2008/2009
Když teď přemýšlím zpátky o celé té sezóně, vybavují se mi samé hezké zážitky. Ať už se jedná o vyhrané míče, zápasy, to že jsme spolu a hrajeme volejbal..
Byla to náročná sezóna. Hrály jsme dvě soutěže, kadetky i juniorky. Nebudu nikomu tvrdit že to nebylo těžké občas, ač se jedná o fyzickou či psychickou stránku. Jedna soutěž se hrála v sobotu a druhá v neděli. Náročné to bylo, když se sešly v jeden víkend.. síly docházely, ikdyž jsme chtěly do toho dát vše, nešlo to, spíše v tu neděli především.
Mám dobrý pocit, když se ohlédnu do celého roku.. zlepšily jsme se. Někdo na síti, vzadu, podání a nahrávce (ale Janík si každopádně svůj post hrdě drží). Jdeme dopředu, říká to hodně lidí.. Ale já mám stále pocit, že chci stále víc, nestačí mi tohle.
Co se jedná plánů do další sezóny.. přála bych si, zlepšit co nejvíce bagr a střed.. Jsou to dvě pozice, kde mě to baví a nenechám se o ně připravit :D K obsahu tréninků, bych byla ráda, aby jsme častěji jezdily do bazénu. Kondičky jsou potřeba, s tim jsem už smířená?
Nebylo to za tu celou sezónu lehký, ale zvládly jsme to, myslím že se zdviženou hlavou.. Panovala únava, stres, né vždy jsme na sebe byly milé, ale to k tomu prostě patří. Volejbal nás celkově baví, i s menšíma chybkama. Tak si ho pojďme užít, hlavně bez zranění?
Děkuji za vše lidi... díky Vám mě to baví chodit?
N.

 

 

5.5.2009

25.4.2009   Pacov -Ždár nad Sázavou KKY

Tak a je to za náma, naše druhá sezóna už je jen v našich vzpomínkách:) Čekalo nás poslední utkání se Žďárem, a byl jasný úkol: výhra. Ať už pro naše sebevědomí, Jardovi k narozkám nebo udělat hezkou tečku na závěr sezóny:) Na zápas jsme nastoupily, bez Blani a Haničky.. prohozený postavení u nás nebylo výjmkou. Tak napít, nasadit nákoleníky a jdem na to. Začátek byl pro nás špatný.. nerozkoukaný, nerozehraný.. ale to se pomalu ale jistě měnilo.. S Janíkem jsme poodstoupily od rychlíka na normal, nebyl prostě den na rychlíky:) Skládaly jsme všechny, snad ze všech pozic:) To nakopne sebevědomí hrozně moc:) Oba dva zápasy jsme vyhráli 3:0.. ale ten poslední set, dal nám zabrat.. myslím že jsme prohrávaly 19:23, míče jsme tlačily očima aby vždy přelítl:-X Dokázaly jsme to.. všechny díky všem.. výhra 27:25. Ani jedna z nás nikdy nezapomene, na ten pocit štěstí, spokojenosti a obrovské radosti. Mohly jsme se umačkat láskou:-D Děkuju moc všem.. Sezóna 08/09 se nám na začátku zdála těžká, dlouhá.. ale jak se na to teď koukám s odstupem času. Uteklo to jako voda, naučily jsme to toho hrozně moc, zlepšujem se. V některých chvílích to bylo na nic, zápasy celý víkend, únava na nás padala.. ale všechno jsme to zvládly:) Ještě jednou děkuju.. N.

 

14.1.2009

KPJKY  Pacov - Nové Město na Moravě 11.1.2009   0:3, 0.3

Tak a je tu další sezóna.. Přijely holky z Nového Města :)
A průběh zápasu jsme už věděly nebo tušily dopředu.
V 9:00hod sraz, převlíct, vyčurat a jdeme na plac. Po krátké poradě s Jardou, jsme dostaly asi ten nejjednodušší pokyn, užíte si to :)
Pinkat, útok, podání a hodiny ukazují 10:00hod... nasadit nákoleníky a začínáme :D
První a druhý set proběhl následovně :) Moc se nedařilo, nejvíce asi příjem (náš oblíbenej).. ale bylo určitě hodně pěkných momentů hry. Pro mě osobně třetí set byl nejlepší :) Okolo nás projela vlna štěstí (Blani a prasátka) a pak už to šlo nějak samo. Útok nám vycházel, nepanikařily jsme, prostě jak to má být. A nás držela nad vodou vlna upřímné radosti :)
Druhý zápas probíhal v duchu prvního. Začaly jsme být zase zbrklý a honem s mičudou pryč :)
Stále nás trápilo jejich podání, protože pak si nikdo nezautočíme :)
Jinak je super, že jsme pěkně podávaly, také pár esíček bylo :)
Tento zápas se mě a Renatce vryje do paměti, protože jsme útočily :D Více jak 2x za zápas jak je u nás běžné. Jani díky :)
Mám vás ráda, moc... =*

 

31.10.2007

20.října nás čekal náš druhý oficiální zápas v kraji :-X Asi každá z nás + Jarda přemýšlela jaký to bude dneska... Věděli jsme že to bude těžký,, ale budem dělat maximum... :-)Sraz u gymplu byl v 6:45 (pro mě nemyslitelný čas :-D) Našemu zlatíčku (Renatce) jsme popřáli k svátku (ano, bylo hodně pusinek) :-D Naskákaly jsme do auta a jely... :-D Tak převlíct, vyčurat :-X A jdem je rozbít :-D

První soupeř na nás čekal Havlíčkův Brod. Ano, jsou dobré holčiny,,ale mysleli jsme že by jsme s nima mohli něco uhrát :-) A to se obávám že byla chyba,, Dávali jsme do toho všechno,,ale bylo to pořád málo,,Házeli jsme jim tam míče s mašličkou „na, zahraj si“,, pak bylo od nás hodně autů. Bylo tam pár akcí od nás, ale skoro nic se nám nedařilo.Na druhý zápas kdy se nás Jarda pokoušel trochu vyhecovat (ale on už taky z nás šílel, a pan Mašát seděl a bezmocně koukal,,a radši nic neříkal:-) ) Mohu nás trochu pochválit,, proti Bedřichovu jsme hráli určitě lepší volejbal. Dařily se nám bloky, smeče a když jsme trochu přemýšleli byl bod náš :)

Jo no,,prohráli jsme se.... Ale myslím, že jsme odcházeli aspoň trochu hrdě =)

 

Holky, zlepšujem se,,,, pojďme to dotáhnout eště dál... :-*

 

 

15.1.2007

Když mi Jarda řekl že, jestli bych nechtěla něco napsat do komentářů hráček… Tak jsem s jasnou pákou souhlasila. Celá odhodlaná jsem si sedla k počítači, ale najednou jsem nevěděla co mám psát… Ale vlastně proč??? Vždyť mám psát o volejbale který mám ráda, a také též o našem týýmu…
Asi čím bych začala… Do týmu jsem nastoupila v r.2005, holky mě úplně úžasně vzaly k sobě. I když mě skoro neznaly… Za to jim patří můj velikánský díík
 :-) Čas pomalu utíkal, a my jsme se pomalu ale jistě zlepšovaly a zlepšovaly…
Když jsme jeli na náš první zápas do Pelhřimova, nedělaly jsme si žádné velké naděje… Byla tam zvláštní atmosféra… Z ostatních  týmů holek vyzařovala autorita… Snad jí časem budeme mít taky :D Když jsme hrály tak se naše naděje čím dál tím více zmenšovaly, porazily jsme Humpolec… a možná také někde remizovaly… Ale všechny jsme už věděly že nás čeká ještě dlouhá cesta :D
V r. 2006 přišla Jardovi pomocná ruka – Jana  :-) Představil nám jí pod naší novou trenérkou… Sice nás to překvapilo, ale co se dá dělat :D Jardovi to určitě pomůže… Protože s naší bandou to není VŮBEC jednoduchý, ale my jsme si toho vědomy :D Doufám že teď mluvím za celý náš tým, pro nás je jen jediný trenér – JARDA… a to vždy tak zůůůstane :-) … Ale kdo chce být náš new trenér, tak ať přinese hodně krabic pizz a jsme jeho :D:D
Na co určitě NIKDY nezapomenu… je to naše blábolení o rozcvičkách… kdy dostanu děsnej výbuch smíchu…a pak na mě jen všichni koukají jak na blázna :D Nebo při hře, kdy se někomu podaří hodit na zem nějakou piruetku…. Z toho fakt nikdo nemůžeme :D
Ale co bych to byla za hráčku kdybych zapomněla na naše úža bůža rybičky :D Njn hold milujeme spálené kolena, lokty… a u mě propálené kalhoty :D
A malé shrnutí…. Náš tým je nevyměnitelný a jedinečný… Kde se každý může na každého obrátit :-)  To je na tom to kráásnééé
:-)

 

          HOLKY MÁM VÁS DĚSNĚ RÁDA, UŽ JSI TO BEZ VÁS NEUMÍM PŘEDSTAVIT :-*

                  No a abych nebyla zlá, tak ani bez našeho Jaudy s pokaždé jiným účesem… :D    

                                                                             Fakt dííky moc za vše xD

                                                                                                                                   Vaše stále milující Nikolka :D