14.4.2010

Pelhřimov x Pacov  20.3.+ 8.4.2010

Když se vrátím zpátky k našemu prvnímu zápasu s Pelhřimovem, který jsme odehrály 20. března, zjišťuji, že si toho už moc nepamatuji. Vím, že jsme vyhrály jeden set. To se nám vyloženě dařilo. Ale ten zbytek zápasu už to byla jen tragédie.
Druhý zápas jsme odehrály ve čtvrtek 8. dubna od 17 hodin. Opravdu jsme si moc vhodnou dobu nevybraly. Krásné počasí a otravné sluníčko, přes které nebylo pomalu vidět letící míč. Nechci tím omlouvat naší prohru, za tu si můžeme samozřejmě sami. Ale sluníčko k tomu dost přispělo. V druhém setu kdy sluníčko svítilo přímo do očí našim protihráčka skončil set vítězně pro nás. Opět výměna stran, opět protivné sluníčko a opět prohraný set. Stav 2:1 na sety pro holky z Pelhřimova. V dalším setu pár chyb na podání, v poli i v útoku a další prohra. Takto skončil náš poslední zápas sezóny! :)

21.8.2009

SEZONA

Tak už jsem se po dost dlouhé době  konečně dokopala k tomu napsat shrnující komentář k naší uplynulé sezóně. Už si moc nepamatuji kdy jsme začínali hrát, ale myslím si, že náš první zápas byl doma a to proti Náměšti. A to hned byla první výhra. Myslím že lepší začátek sezóny jsme si ani přát nemohli. Pokud si to dobře pamatuji, tak v posledním zápase si s námi zahrála i Terka .J Letošní sezóna byla opravdu nabitá a zápasu bylo až nad hlavu.  Nebylo to tak strašný, ale když se jelo v sobotu i v neděli a to ještě třeba někam pryč, tak byl víkend rychle zabitej. Za celý rok jsme toho strašně moc natrénovali a dost jsme se zlepšili. Největší naše radost bylo vítězství. I díky jednomu vyhranému setu jsme měli lepší náladu. Ale když už to byl zápas, sebevědomí stoupalo a stoupalo. Nakonec to dopadlo tak že se nám podařilo v kadetkách obsadit krásné 4 místo ze 7 a v juniorkách to bylo o něco slabší, protože tam byli holčiny o něco starší a o něco málo vyhranější něž my. Ale stejně jsme se snažili a nějakej ten vyhranej set by se tam určitě našel. Aspoň něco. Do letošní sezóny máme ještě co zlepšovat a myslím že letos by jsme se měli pokusit o to, umístit se ještě lépe než loni. Asi by stálo zmínit i to že v našem družstvě nastaly i menší změny. Že teď už máme o jednoho skvělého hráče míň. Škoda no.

Tak teď už jen hurá na soustředění, tam se pořádně potrénovat, zaposilovat a zamakat. A pak hurá na zápasy a vyhrávat a vyhrávat. :-*

5.5.2009

25.4.2009  Pacov - Ždár nad Sázavou KKY

Sraz v tělocvičně jako obvykle ráno v 9 a všichni dorazili vyjímečně včas.   Myslím že na tenhle zapás jsme se všichni těšili a také jsme si ho podle toho užili. Poslední zápas za tuto sezonu a navíc jsme hráli doma. Prostě paráda. Sice jsme měli pár marodů, kteří nemohli hrát, ale aspoň nám fandili a chvílema to prožívali na lavičce víc než my na hřišti. Občas to byli nervy. Ale zvládli jsme to skvěle a výhra potěší. Byli jsme jednoznačně lepší a bavilo nás to. Všichni hráli skvěle, šlo nám to. Podání, příjem, nahrávka, smeč. Nika, borec na středu :-P Kačenku taky musím pochválit, vím že poslední dobou kvůli maturitě neměla čas na trénování, ale o zápase předvedla super výkon. A hlavně pochvala Janíkovi, bez ní by to nešlo :-P Náš nejdůležitější hráč. Prostě zápas super, a jen tak dál v nové sezóně ;-)

21.10.2008

Třebíč A – Pacov 18:10.2008

Náš čtvrtý zápas v téhle sezóně. Měli jsme výhodu že hrajeme až od 10:00 hodin, takže i ti největší spáči v našem týmu si mohli o nějakou tu půl hodinku přispat. Pořádně připravit, rozcvičit a šly jsme na to. Po celou dobu zápasu jsme se snažily ale vůbec to nebylo poznat. Řekla bych že čím víc jsme se snažily být lepší, tím víc jsme kazily. První set nebyl moc povedený. Podařilo se nám uhrát pouze 10 bodů. V druhém setu to bylo o něco lepší, to jsme uhráli dokonce 20 bodů a poslední set jsme zakončili 15 body. V druhém zápase jsme se opět moc nepředvedly. Bylo to ještě horší než předtím. V tomto zápase byl stav setů 25:18, 25:14 a 25:8.
Musim se  přiznat že tenhle zápas byl opravdu tragickej. Nic se nám nedařilo. Podání, příjem i smeč. Občas se nám sice něco málo podařilo, ale na vítěztví to nestačilo.