10.3.2010

Třebíč-Pacov neděle 28.2.

Tak po dlooouhé době jsme opět nastoupily, sice nás bylo konečně už taky alespoň sedm, ale moc natrénováno jsme teda neměly (nemoci, hory…). Po prvním setu jsme ale Jvšichni koukali co se to děje, ono to šlo hrát, a dokonce vyhrát!  Jenže pak se nám milý soupeř rozehrál a my naopak malinko hrát přestaly a výsledek tomu odpovídal.
Celkem nám odešel příjem, musíme potrénovat. Dále jsme taky mockrát nepodaly, i když na druhou stranu, taky měly s naším podáním trochu problém, když se dařilo. No a pak čím nás hodně pozlobily, bylo, jak přes nás neustále smečovaly, musíme hold každá ještě zabrat a vyskočit výš! Co se týče útoku, byla to taková sinusoida opět, chvílemi jsem neměla komu nahrát, kdo by to složil a chvíli jedna krásná smeč za druhou… A tomuhle odpovídá i naše celková hra, chvíli jsme nahoře a chvíli úplně někde hodně dole..
Takže Děvčátka, pojďte na posledních pár zápasů ještě pořádně zabrat a nasbírat nějaký ty body!!
Jo a jukněte do pokutovníku, čest
;-)

 

15.12.2009


Telč – Pacov Ne 22. 11.


Tento víkend jsme hrály oba dva dny, takže jsem už předem očekávala, že v neděli se projeví únava. Když jsme dorazily do tělocvičny, tak tam měli děsnou a fakt velkou kosu. Takže jsme se museli sakra hejbat, abychom se trochu zahřály. Rozhodčí byl stejný jak před rokem, zprvu sem z něj neměla dobrý pocit, poněvač ze zápasu loni sem si pamatovala, že trochu nadržoval, tentokrát bylo ale vše v pořádku. První set, a hle, první set byl náš !  Pak jsme ale polevily a holky soupeřky se rozehrály a my už zas jen doháněly…
Odešel nám příjem co si tak ještě pamatuju. Jinak mi přišly holky takový marný, duchem jinde. Dál mě tam ještě školila holčina na středu, ta mě pak přímo štvala, i když párkrát se jí podařilo mě trefit.. :D Pak co se vybavuje mě osobně jako nahrávači a co mě natrápilo, bohužel, nejen v tomto zápase je, že mi chvílema nikdo není schopnej složit míč. To bych ho pak nejradši poslala ven z okna z tělocvičny…
Co se mi na tomto zápase líbilo, bylo, že jsme si ho snad jako první, užily, i když jsme stejně prohrávali, v posledním setu jsme vybrali neskutečný míče a na všech bylo vidět, že hrát chtějí a že je to baví… Takže děvčata, vzpomeňte si na to a teď už to bude v každym zápase, jasny ?! ;-)7.10.2009

Humpolec – Pacov                                                                                                          NE 4.10.

V 8 jsme se sešli v tělocvičně a probrali taktiku na soupeřky. Jenže když jsme začaly hrát, jakoby tam stál úplně jiný tým. Pokaždé jsme si je nechaly utéct hned na začátku a pak už je nešlo dohnat, pouze stáhnout náskok. Vůbec se nám nedařilo podání a hlavně chyběla bojovnost, chuť hrát. Možná to bylo po pouťovém víkendu, ale myslím si, že ta nám chybí stále a tu bychom měly především zlepšit. Takové to „kousnutí“ a zabrání se do hry, koncentrovat se. Holky z Humpolce by kvůli míči, aby nespadl na zen, udělaly psí kusy a to i když o dost vedly. Dál co se mi nelíbilo, bylo, že jsem chvílemi neměla komu nahrát, prostě nikdo neskládal, to je pak pro mě děsný. Pak už nevím, co s tím míčem mám dělat. Měly bychom se ponaučit z těch parádně zahraných míčů, které nás poženou dopředu, protože těch tam taky pár bylo a doufám, že v dalších zápasech budou stále jen přibývat.. J

 

21.8.2009

Sezóna 2008/2009

Tento rok jsme hráli dvě soutěže – kadetky a juniorky. Podle mě, výsledky v tabulkách úplně neodpovídají naší hře. Protože někdy jsme odehrály takové pěkné výměny a nakonec měl bod soupeř, ale to se v bodech nevidí. V kadetkách jsme měli více příležitostí se ukázat, ne vždy se nám to ale povedlo. Ale na druhou stranu párkrát jsme prohru zlomily a šly jsme domů s „bodama“ J Tohodle bychom se měly chytnout v další sezóně! J V juniorkách jsme to kolikrát měly těžší, ale zase s lepším soupeřem se hraje lépe J Prostě zahrály jsme, jak jsme zahrály, teď jen musíme nadřít na novou sezónu, aby to bylo lepší J

V příští sezóně bych chtěla akorát změnit přístup k tréninkům a zápasům. Některé možná trochu namíchnu, ale když už jsem ten kápo, tak když už chci dělat nějaký sport, tak pořádně a né že když se mi nechce tak nejdu a nebo to odfláknu. Špatné nálady sem nepatří. Co pak Ti ostatní, je nás tam nyní pět a půl a to moc věcí dělat nejde. Proto očekávám od další sezony 100% nasazení o tréninkách a o zápasech, jen tak se můžeme zlepšit.

Ještě bych chtěla poděkovat našemu TRENÉROVI, protože si s námi pěkně užije a musí mít občas pěkně silný nervy.. J a dále ještě oddílu, za podporu.

Takže, děvčata, zdar nové sezóně! :-* J

 

5.5.2009

25.4.2009  Pacov - Ždár nad Sázavou  KKY

Tak a je to za námi, poslední zápas, celá sezóna… Strašně rychle to uteklo…
Holky ze Žďáru měly menší zpoždění, ale to nám příliš nevadilo, alespoň jsme nemusely tolik chvátat.
Přišlo se na nás podívat hodně lidí. Takovou podporu jsme snad ještě neměly ! Bylo to supr. I pan ředitel přišel :D Jen škoda, že do tělocvičny nezavítal někdo další z oddílu.
A tak tedy jsme se vrhly do hry. Začátek takovej pomalejší, musely jsme se rozehrát. Celkem dost míčů jsme vyházely na příjmu, ale to se s námi táhne celou sezónu. U podání bylo vidět, že kdo podává, dělá body, i třeba pěknou šňůru bodů. Co se týká našeho útoku, tak se myslím, že byl celkem supr . Nám s Nikou se podařilo taky pár rychlíků, ale trénink to bude teda ještě chtít .
Také si po delší době zahrála i naše malinká Terka. Myslím, že si mohla zkusit i tu nahrávku. Určitě by to zvládla s podporou holek.
Dále také naše libero, sestra, se ocitla opět u sítě. Myslím, že se s tím poprala dobře. Hlavně ty míče, které hrála hlavou a ne ranou.
Hani s Blani si sice s námi poslední zápas v poli užít nemohly, ale určo se to vynahradí v příští sezóně, až budou zcela fit 
Ale jooo, tyo , vyhrály jsme !! :D Je to moc pěkný a tak doufám, že v příštím roku to nebude už jinak…

 

29.3.2009

Třebíč B – Pacov  28.3.2009  KKY


Odjezd byl celkem časný a cesta dlouhá, i když  to moc nevadilo, poněvač jsem se alespoň trochu prospala :-). Chvíli jsme hledali halu, byla moc pěkná, nová..
Já jsem si holky teda vůbec nepamatovala a ani jak jsme s nimi hrály na podzim v Pacově. Začátek byl opět skvělej, ale pak se opět pokazil příjem a už se to vleklo.. Stále ty naše chyby a neklid, možná i strach hrát míč.. Oproti soupeři, na kterém byl znát klid. Myslím, že podání nebylo tak hrozný a tvrdě také nesmečovaly, pouze ze středu, o tom ví své sestra :D Stojí dobře na bloku jen by potřebovala bejt trochu výš vyskočit. Měly dobrý bloky, což prověřilo jak zapomínáme chodit vykrývat.. A souvisí s tím že nebylo jednoduché dostat míč smečí na druhou stranu.. To si vybavuju asi nejvíc z celýho zápasu, že jsem neměla komu nahrát, to nikdo nemohl složit a pak je to pro mě těžký.. A když jsem v té kritice, tak bych ještě chtěla říct, a to se netýká jen tohoto zápasu, že když se někomu něco nepodaří, tak se tváří jak kdyby mu všichni ubližovali, tím pádem se to přenese na všechny ve hřišti a nálada jde do háje. Mnohem lepší by bylo, aby se takovéhle myšlenky hodily za hlavu a soustředily jsme se na další míče. Kdybych já pitvala všechny moje nepřesné nahrávky, tak by to asi moc dobře nefungovalo.. ;o) Hodně se také šoupalo s postavením, Hanka obešla snad všechny posty krom mého. A Janča se dokonce dostala na hlavní kůl místo Blani.
 Do konce sezóny chybí už jen pár zápasů, tak si to pojďte hlavně pořádně užít ! Pak to bude určitě jednoduší. :-)
Pic Janik :-)

 

3.2.2009

Náměšť - Pacov  24.1.2009

Tak tentokrát mi nevyšla moje taktika a padlo to na mě :-).

Možná jsme je trochu podcenily nebo nevím, ale první set, to byl celkem boj.. Zase jsme byly všechny stuhlý takový, se potřebujeme vždy rozehrát. Přihrávka nám myslím si že šla, i když občas měly tvrdší servis. Pak naše servisy, takový náš průměr :-).  Oni měly takovej zajímavej volejbal, jen přehrávali míče, takže nás vyzkoušely v míči „zadarmo“. Pak co se týče útoku, tak asi dobrý.. Hlavně na středu se mi to líbilo.. Hanka mi pak říkala, ať ji to taky půjčím na kůl :-).

No VYHRÁLY jsme a to je hlavní a moc super. Je vidět že se zlepšujeme a že to jde. I když nám chybí klid, je to občas na nervy trochu s námi :-).

Doufám, že výher teď bude jen a jen přibývat.. Takže hurá na ně děvčata ! :D :-*

 

21.10.2008

Telč – Pacov 12.10.

Po vyhraném předešlém zápase to půjde jak po másle, sem si myslela. Ale ve hřišti mi přišlo, jakoby z nás nadšení do hry spadlo. Byli jsme nějak mrtví ( Někdo skoro doslova :-* J).  Soupeř sice nebyl úplně z „nejživějších“ a proto nepadl pro každý míč. Ale nám to nějak nedocházelo a pořád jsme se je snažily usmečovat, většinou ale do autu.. Svědčí o tom i skóre: První zápas 14,11,23 a druhý zápas 13,12,8.
Kdybych měla říct okamžiky ze zápasů, které mi utkvěli v paměti, byly by to: Jak Renčátko málem přišla o prsa :D ;-) Dál až moc velká střeďačka, která mi několikrát dokázala, že je prostě nade mnou.. a také jsme měly celkem dost bloků.
Tak máme nějaký nedostatky ( podání, bojovnost v poli, mluvení), ale do příštího zápasu s holkami z Telče je odstraníme a  pořádně jim to natřem!!
J
(PS: Hlavně tý na středu :D)

 

14.10.2007

Tak taky něco přidám, sice s malým zpožděním, ale přeci. Na tréninky sem začala chodit asi tak před třemi roky. Volejbal mě moc baví. Je to asi tím že máme super kolektiv a moc super trenéra.:) I když s námi musí mít občas pořádný nervyJ. Při tréninkách se vždy hodně pobavíme…někdy asi až moc:D.
Myslím, že jsme se za tenhle půl rok docela i zlepšily a doufám že to bude jen a jen lepší. Začal kraj, zatím moc nevyhráváme (i když máme dobrou motivaci:D), ale snad to časem prolomíme. A pude nám to třeba jako klukům z Velmezu:D:D
Máme před sebou ještě spoustu páce, ale snad to nějak zvládnem…
J