14.4.2010

Telč x Pacov 14.3.

Tak jsme se po dlouhý době sešly zase pěkně v 8 ráno u nás doma na gymplu.... Abych vás dlouho nenapínala, tak výhra skončila bohužel zase na straně soupeře. Škoda toho, bylo to takový střídavě oblačný :) přihrály jsem si ale žádnej útok, nebo zase katastrofická přihrávka, ale luxusní útok.. :D no my nemůžem mít všechno perfektní:) jinak co se týče mě tak jsem se ani moc nazapotila ,chodila jsem jen za jednoho středáka. Máme pár parádních, úplně luxusních míčů a pak přijde zase kolaps :D chjo... ale tak teď jsem vyhrály v Náměšti, ještě s tím pejrem a máme krásnej konec sezony :) škoda že už to končí.... k.

 

10.3.2010

Mega zápas Bedřichov x Pacov 24.1.2010


Abych to uvedla na pravou míru, tak to mega je ve smyslu megamalé schopnosti mě a mých spoluhráček něco uhrát :D! ne nemužu nás zas tak negativně zhodnotit! Byl to těžký soupeř, který nekazil a uměl si poradit i s naším "tvrdým" útokem. Tak co by jsme chtěly? Chyběly nám 2 mega opory, René a Janča! Ale potěšily, že se přišly aspoň na tu naši zmatenou hru podivat :). A co mi v hlavě zůstalo? Já u sítě.... no katastrofa:D. Útok jako nic moc ale občas tam Nika s Hankou taky daly bombu, to musím říct :) Ehm ještě si vzpomínám že jsme jim naházely nějaky to eso :* No jo ale co nám to bylo platný plácáme to furt stejně! Teď byla mega pouza, po které doufám budou všici  v pořádku a v plné síle :), jasný prázdniny byly náročný takže jsme posbíraly síly a vrhnem se do dalšího zápasu! Už jich nám moc nezbývá tak si je musíme mega užít:) a vyhrajem!

PS: Jo a dámy to mi nedělejte, nechat mě psát komentář, víte že mě to trvá jak psovi sraní a akorát přidávám do kasy :D!

 

 

22.8.2009

ahoj tady Kačenka... :D,
jo konečně jsem se dokopala k napsání komentáře, omlouvám se, že je to tak pozdě... jak to říci - prostě jsem ted na volejbal nemyslela, a nechtělo se mi to psát... Tenhle rok, ne jen ze stránky volejbalu byl pro mě náročný, plný očekávání, ale zároveň i poslední s Vámy.... Chtěla bych pár slov o tom říct...


Sezóna 2008/2009

Ty bláho už je to rok... :) úplně vidím jak jsme s báglama stály u Vagónku a těšily se na první soustředění, jo jo Monínec žijee :D trošku kopec řikala jsem si při prvním pohledu... jo tenkrát jsme do toho už šly fakt naplno! Pořádnej trénink, pořádnej oběd :) prostě týden našlapanej volejbalem... co si vždy vybavím? hm... bitky o sprchy:)... večerní vodnice... rozebírání videa- jo sranda vidět sama sebe:) jo a třeba vtipnej výraz Máci,když se něčemu diví :D no co dodat, týden utekl jako voda a začla nám školička... chjo až teď si uvědomuju jak to bylo na gypa fajn a jak mi to bude chybět... jo tak abych se vrátila :) trénovaly jsem fakt tvrdě jako, že moc a fakt jsem se snažily.... Čekala nás spousta a spousta zápasů - ne jedna, ale rovnou dvě soutěže - nejsme žádný béčka :)
Zápasy byly náročné občas v sobotu i v neděli... a o zažítcích nemluvě, nevím jak Vy ale já se prvně dost divila do čeho jsme se to daly :D Dyť mi snad v životě nevyhrajem - honilo se mi hlavou :) no pohoda jazz, chyby byly a budou že? :) u mě už asi navěky... :D Ta spousta času co jsme spolu strávily nás hnala kupředu, jo...
Ráno sraz v 7 jo? řikám sistr vzbuď mě jo... chjo bez ní bych asi nikdy neměla svačinu:) letíme ke gypa jen polohlasem zdravíme ostatní... jéé a už se řítí Niky :) a za ní Mašátky :) tak a už mužem jet... naskáčeme do toho autíka (no řidiči, co nás vozily - kapitola sama o sobě:D) Bylo fajn sedět všicí pohromadě drby drby jídlo jídlo.... Renča nezklame vid? :) Ať už jsem přijely kamkoliv - prostě chceme vyhrát jasný!!! rozcvička, smeč, podání a jdem na to - bum bác odehrály se 2x tři sety a hurá unaveně dóm... - takhle nějak vypadaly naše výlety :)
A já... ze začátku jsem hrála na smeči, no jo ale já malinká, tak nějak Jarda dospěl k názoru, že budu hrát libero - hm? Během roku jsme to tak uskutečnily a strašně mě to bavilo:) fakt!, měla jsem pocit že mi něco jde :) a že ta hra má dobrou náladu, když se to samozřejmě povede :D jasný nebylo to hned, nejprve strašný zmatek, ale postupně jsem začly řešit herní situace hlavou a nazmatkovaly,tak jako dříve... sistr nahrávala jak to jen šlo - a že jí to šlo sakra dobře!! Nika nás potěšila parádním blokem - popelnicí :D a smečí - o tom nemluvě :) jé úplně vidím René jak jsme se vzadu měnily, chjo než jsme si zvykly :) do oranžovýho Renééé pojď!! :) co mě, ale nejvíc uvízne v paměti je ta radost po vybojovaném míči - šest úsměvů, kolečko a pokřik áááááááááááhej :D ježiši.... byly jsme jak vyměnění, když se nám dařilo, sebejistý a fakt nahoře :) jo jenže je to volejbal, ne vždy se nám dařilo, ne vždy jsem se smály, zažily jsme i zklamaní, bolest ( dokázaly jsem se pomlátit navzájem), naštvanost a i ošklivá slova.. ale to ke sportu patří! tenhle rok nám dal fakt hodně, strašně jsem se zlepšily všichni a někteří raketovou rychlostí! Škoda, jen že nás ke konci sezóny opustila Blanka - na její jistou smeč a klid na hřišti jsme se všicí spoléhaly... no jo no, asi to tak má být! chci jen pár slov ještě o našem posledním zápase...


 Ždár x Pacov

Ty bláho je to strašně dávno, omlouvám se jestli na něco vzpomenu.. :) Výhra se od nás prostě čekala, hrály jsme v Pacově a bylo to naše poslední utkání, které jsem fakt chtěly vyhrát! Jarda nás nechal hrát samotné.. Nervy to byly mooc, hrála jsem na smeči - já chjo.. ale byla jsem moc ráda, že hraju! vyhrály jsem první, druhej třetí set :) ježiši to bylo radosti.. Abych jen nechválila, ten třetí byl s chlupem, dělaly jsem ty naše zbytečné chyby úplně nepochopitelné, ale naopak jsem jim dokázaly předvěst super bloky a Nika rychlíka, oujé - to potěší (taky jsme se toho natrénovaly :) ) super smeče - René. Prostě jsem si užívaly všichní včetně Jardy... Tenhle zápas byl prostě třešnička na dortu :) jednička s hvězdičkou, ukázaly jsem co jsem za celý rok natrénovaly! Prostě výhra na plný čáře!:) fakt jsem si ji zasloužily, ono to fakt jde když se chce a když chceme hlavně všichni!
Jen doufám, že příští sezóna bude jen a jen lepší. Teď zaberem na soustředění, no bude to boj , ale my to zvládnem! Snad se mi poštěstí s Váma holky ještě hrát, furt mi to nedochází že se teď najednou neuvidíme.. :( ( ne tolik jako dřív), ale o to víc se na Vás budu těšit... Renčo, Niky, Hani, Terko, Jani, Šárko, Janíku a Jardo dííík :) za vše.... Ráda s Váma budu ještě hrát.. :) protože letos je v juniorkách rozdrtíme, Joohohoho :D
tě prsk kotáťka mí, Kačí

10.3.2009

7.3. Pacov-Humpolec KKY
Tak po dlouhé době na mě zas přišla řada s komentářem....
Takže musím nás pochválit aspoň za to, že jsme se všechny sešly včas! joo dobře my, po dlouhé době zas:) Proběhla nějaká ta rozcvička, protažení a šlo se bušit do míče. Plní energie jsme pěkně pozdravily a vyrazily do boje s vidinou vítězství! Ale ale ale ta naše nepozornost a nedomluva nás dohnala k výsledku pouhých 11 bodů-proti Humpolci, no špatný jsem si řikala! Nevadí znova..., sice jsem uhrály bodů o něco víc ale nedařilo se tak jsme si představovaly. První zápas skončil opět prohrou 0:3 (-11,-17,-17).
2. zápas se bohužel nesl v duchu toho prvního!0:3 (-10,-18,-20). Hrozně jsem se utápěly ve vlastních chybách. Nevadí hoďme to za hlavu. Znovu:),nehrajeme špatně jen nám chybí vychutnat tu třešničku na špičce dortu co nás posune k číslu 25 dříve než soupeře.Tím dortem se, ale musíme prokousat sami, to nám trenér neporadí... Takže milé dámy s chutí do toho! ou jé
Kačí

 

21.10.2008

28.9 Nové Město na Moravě
Ou jé tak tímto dnem nám začala nová sezóna :), ale kdyby jen sezóna... nám začala i nová - vyšší soutěž JUNIORKY. Jo jo jsme hold dobrý, povýšili jsme!
Tak abych už začala že? Náš první zápas se odehrával v "nedalekém" Novém Městě na Moravě. Město to krásné, ale my museli vstávat strašně brzo!!! Už v 7 hodin ráno jsme se pěkně, ještě sem tam rozespalé, slezli za gypa. No klasika jako před každým zápasem, ale teď, teď to bylo trochu jiný, protože a poněvadž jsme jeli poprvé všici pohromadě v jednom jediném autíčku - přesně 10 míst k sezení(aspoň myslím, nemužu se dopočítat). No drbárna to byla slušná...Jo řidič, no tak ten byl takovej, no divnej. Jel s náma dosti rychle,to vím - jsem seděla vepředu, ale zase jsem to tak neprožívala páč jsem ještě pěkně spinkala - každá chvilka spánku k dobru:) Se pak najednou vzbudím a jsme před benzínou v Novém Městě. Představa voňavé kávičky nás žene rovnou k obsluze. Tak jsme si tak pěkně posedali ke stolku, popíjeli kávičku a těšili se na soupeřky!
Zkrátíme to hm?: Jo tělocvična - nic moc. Soupeřky? Taky nic moc (co se týče vzhledu:D) Začali jsme klasicky - proběhnutí, protáhnutí, nějakej ten blok ta smeč, podání a dost! Šlo se na věc.... 3 2 1 teď - letí na nás super těžký podání :D. Po pravdě jsme čekali prohru, ale tak jakou že? Chvílema (dlouhýma) nás dosti drtili skákaným servizem - jako že dost no:) Na naši obranu musím zase říct, že jsme se taky snažili... Přihrávka, nahrávka a smeč - trošku pomalejší ale jo smeč:) Občas se nám to dařilo, někdy i dost pěkně - chválím NÁS :D Nicméně na skóre to moc vidět není, ale tak to je u nás zvykem :) První zápas skončil : 3:0 (9,11,12) Druhý match - já osobně si myslím, že byl lepší. Více jsem bojovali a taky už jsme věděli co od soupeře čekat :) No, nebudu to napínat... také jsme ho prohráli :(, aspoň to skóre bylo o trochu vyšší :) : 3:0 (8,17,11) všimněte si 17-dobře my!
Sezóna zahájena, sice s prohrou, ale věděli jsme že příště to bude lepší! Přeci jen to byl dosti dobrý tým!
Cesta nach Hause? ou jé drandili jsme po dálnici, zastávka opět na kávičce a pak pěkně domů. Jo a nesmím zapomenout: Řikám řidiči nashle a on na mě: Ještě nejsem tak starej :D! no byl fakt divnej..
jo a kdyby někdo něčemu nerozuměl popřípadě si nedokáže přestavit náš dopravní prostředek, či tělocvičnu v Novém Městě tak viz foto ve fotogalwrii, oukej? :D no tak tě pic Kači

 

12.11.2007

 

Ahoj, chtěla jsem se vyjádřit k našemu sobotnímu zápasu...Holky, takhle to fakt dál nejde, musíme se dát do kupy! :-) . Já vím že to není lehké a nedaří se občas, ale musíme to nějak překonat! Dyť to umíme hrát, jen to chce fakt bojovat a nehroutit se z chyb. Těch ještě bude :-) . Proher už bylo fakt dost. Pojďme VYHRÁT !!!