ZHODNOCENÍ  SEZONY   2008-2009

 

Dlouho jsem přemýšlel jak to vlastně napsat a jak to pojmout. Napadala mě spousta nesmyslů, ba i jinejch věcí, ale nakonec prostě to vezmu tak nějak jak jsem to viděl já. Fakta, názory atd.
Sezona nám poprvé začínala soustředěním na Monínci, abych řekl pravdu, čekal  jsem že tam uděláme více práce. Takový jsem měl z toho pocit když jsme se vracely domů. Ale asi se toho stihnout více nedá. Uvidíme jak soustředění na další sezonu. Co se týká toho jak to kdo zvládal, tak musím říci, že bez vyjímky všechny super makaly a to se cení.
Tentokrát nás čekala dosti náročná sezona. 2 soutěže a to z toho důvodu, že : zápas žádným tréninkem nenahradíš. Cíl na sezonu byl jasný, urvat nějaké to vítězství a hlavně hrát svojí hru.Takže k prvnímu zápasu jsme odjely do Nového Města . Hned na začátek hodně těžký soupeř. Ale myslím že na začátek sezony to nebylo špatné. Hned další víkend na Pacovskou pouť jsme hrály doma proti Náměšti nad Oslavou a konečně jsme se dočkaly VÍTĚZSTVÍ. Konečně holky zjistily že to jde a hned to bylo poznat na dalších tréninkách. Soutěže probíhaly dále , ale o tom už nějak nechci moc psát, kde a proti komu jsme hrály a komentáře k zápasu si najděte v komentářích holek. Vyjádřím se k věcem které nás trápily v sezoně. TRÉNINK : chodilo se poctivě 2x a někdy i 3x týdně a když jsem si udělal zpětně analýzu proběhlého tréninku, tak sem byl někdy hodně nasranej. Jo chodilo se trénovat, ale né vždy tomu každej nééé úplně všechno dal. A pak se diví že mu to nejde, když ty věci nemá natrénované. Tohle musíme změnit. Co se týče docházky, tak to jsem docela spokojenej. Někdy teda když bylo potřeba něco natrénovat ve více lidech, tak jsme se nesešly. A to asi nikdy nebudu spokojenej. Teď nás bude méně a tak ten trénink musí bejt odmakanej poctivějc. To se nedá nic platné. ZÁPASY : myslím si že se né vždy umíte připravit na zápas mentálně. Přijde mi, že to bylo někdy jedno jak to dopadne, samozřejmě nééé vždy a nééé u každé.Takové největší zklamáni  bylo když jsme hrály v Humpolci, tak jste se na to úplně vykašlaly. Ale holky, ruku na srdce, každá si šáhne do svědomí a popřemýšlí, jestli pro dobrej výsledek udělala všechno. Dále máme hrozné výkyvy ve výkonnosti. Prostě chvilku hrajeme jakoby ligu a za chvíli hrajeme jako kdyby jsme poprvé viděly míč. Na tomhle musíme sakra zamakat. A hlavně na týmové komunikaci, tam to vázne a skřípe. Některé máte problémy s konfrontací a jakoby se Vám nesmělo nic říct, pak hrajete ještě hůře. Ale nebudu z toho dělat bubáka, učíme se a nikdo není dokonalej. Před další sezonou Vám sdělím kde je třeba nejvíce máknout. A abych jen nekritizoval, tak spousta věcí se pohla dopředu. Souhra a taky dříve se hrálo na náhodu , ted už se hraje tak že se ví co se má hrát.
Samozřejmě je mě líto že odešla Eva, byla s náma od začátku , a myslel jsem že její doba přijde. Prostě to viděla jinak. Co se týká Blanky, tak vážně nevím co si mám vlastně myslet. Zdravotní problémy? asi ano , pomocnou ruku dostala několikrát a rozhodla se jak se rozhodla, je to její volba a já s tím bohužel nemůžu nic udělat. Tak jen jim přeju v životě ať se jim daří.
A když teda mám nějak úplně na závěr to zhodnotit, tak jsem spokojenej jak jste to zvládaly tu náročnost.
Další sezonu začneme zase soustředěním na Monínci, které bude trošku náročnější a jinak pojaté. A asi víc na morálku. Každopádně se musíme kvalitně připravit na další sezonu. Bude toho co se týká trénovaní a hraní tak o 1/3  méně.
Takže poděkování patří všem a přeju hodně pevné zdraví a pevné nervy s trenérem v další sezoně.