ZPĚT NA MLÁDEŽ

 

 

 

16.12.2009

Ahoj v předvánočním čase. Doufám že máte dárky pro všechny jak by řekl Čtvrtníček v jedné reklamě. Co mám na srdci? Soutěž se nám přelomila do druhé poloviny a máme z druhé části odehrané 4 zápasy. Je to na pytel, teď toho bylo hafec a v únoru se zase vůbec nehraje a březen zase plnej. Udržet výkonnost bude asi pěkný umění, zvlášt u nás. No zápas doma se Ždárem nás teda nezastihl 2x připravený, prohra 2x 2:3 bolí. A přitom jsme měly v prvním zápase mečbol ve čtvrtém setu a míč na rukou - triviální chyba při zpracování a už jsme se vezly. No nic, život jde dál. Potrénujem, asi hlavně budeme muset o tom více mluvit, protože to je náš problém - komunikace mezi sebou.
Takže doplnil jsem komentáře od holek ke všem proběhlým zápasům, konkrétně Janík a Hanka. Dále jsem udělal velkou novou galerii fotek ze zápasů, Asi 330 fotek ze zápasů z podzima, takovej mix, moc jsem nemazal, něco je nepovedeného ale zase některé momenty jsou pěkné a myslím že se budou líbit. Tak koukněte, Asi něco dám i na sociální síť :-) ale tam mě nebaví to nalejvat, takže strpení, leda že by někdo měl zájem to udělat.Hlásí se někdo?
Tak a poslední věc. Teda dvě. První je trénink 22.12.2009 a to od 15:00 hod. Bude celý hrací, varianty jakým způsobem budem hrát nechám trochu na vás, pište do diskuze. Protože to bude pojato jako silvestrovské, nebo vánoční, přijdete oblečené nějak zvláštně. Třeba retro, třeba šaty, třeba noční košile a copa já vím, ale hlavně musí bejt švanda a bude se hrát. :-)
Druhá věc : MINI SOUSTŘEDĚNÍ , 28-29.12. GYPA . Začneme v pondělí v 9:00 -11:00, poté společný oběd někde v restaurantu, poté vide na gymplu cca 2 hodiny , následuje 2,5 hodiny trénink a po něm odjezd domů. Druhý den, odjezd ráno do bazénu do Tábora. Opět společný oběd někde ??? Zatím nevím a odpoledne přátelský tréninkový zápas doma na gymplu, s kým to také ještě není jasné. Buď Pelhřimov a nebo Humpolec. Čas také zatím není dán, záleží ja bude mít soupeř čas. Takže asi takhle. To je zatím vše a snad se mě podaří zase něco brzo napsat. Mám rozepsané komentáře ke všem zápasům, tak bych je mohl dopsat že ?

Ahoj

 

27.11.2009

Tak sezona se nám dostává do poloviny a je čas napsat zase něco řádků že? No flákám to asi tak jak nám de volejbal, hrajeme bídu u dna tabulky a né a né se odlepit k lepším výkonům, pěkně mě to sere. Ale pokud nezabereme všichni tak se to nezlepší. Doufám že už teď od neděle to zlomíme a najedeme na jinej ,, LEVEL ,,. Vložil jsem všechny komentáře k proběhlým zápasům, tak si to proštudujte, u některých vůbec nevím jestli na tom zápase byly, páč to je trošku mimo , ale vidějí to prostě jinak no. Jinak teda tady je program pro všechny do konce roku. Samo že povinné pro všechny, pokud se nemůžeš zůčastnit kvůli nemoci, oukej, pokud je jiný důvod : vyplaťte se z něj dle ceníku. Ale hlavně potřebujeme pracovat a tak ... však víte.Takže 12.12. obsluha na plese na sokolovně, hned den poté odjezd na poslední zápas tohoto roku do Humpolce, tentokrát nejedeme autobusem, ale jedeme osobákama, kdo zařídí druhé auto, to se domluvíme. 22.12 jdeme ještě trénovat a pak to mini soustředění. 28+29 prosinec Pacov. 2x denně trénink se společným obědem, pokusím se zařídit video na gymplu a přátelský zápas. Pokud bude možnost odjed do bazénu, pojedeme také.Platíte si bazén a stravu. Takže zatím vše

 

21.8.2009

Ahoj, tak a je to teda venku, v neděli 23.8. nám začíná soustředění a tak také proběhla aktualizace webu a novejch věcí. Dlouho slibované komentáře za celou sezonu jsou tu  a tak můžete vesele číst jak to viděl každej z Vás. Dále je už rozpis soutěže a také jedna novinka a to kalendář všech akcí, tréninky, zápasy, posilovna, bazény, kulturní akce, atd. Vše bude  aktualizované a tak tam hlavně zjistíte co, kde ,kdy. Ještě přibude seznam na webu v pokutovníku, kterej bude aktualizovanej a ke stáhnutí, ten zahesluju a částky tam budou do té doby dokud mě Janík neřekne že to je zaplacené.Tak to je zatím všechno.

 

6.8.2009

Čaues, protože stále vázne to že chybí poslední komentář, tak bohužel ten zbytek zatím nezveřejním, ale myslím že do konce týdne to bude. Tak protože se blíží soustředění a to je doslova za chvílu, tady jsou pokyny. Stáhnout, vytisknout, nechat podepsat od rodičů ( povinně ty, kterým není 18 ). Však to znáte už nééé?

SOUSTŘEDĚNÍ MONÍNEC 2009

 

5.5.2009

Ahoj, tak jak jsem slíbil a hlavně  Vy jste dodaly ty komentáře do data určení, teda né všechny, tak pokuta je jasná, abych se přiznal, platím taky, proto je to psané až dneska a né v neděli. Takže si přečtěte komentáře Vás všech a uvidíte jak to každá z Vás vidí. Můj komentář najdete taky a tak příjemné čtení. A teď další věci. Napište komentář o celé sezoně a ten máte termínově poslat do posledního května, Takže už začněte psát pomalu. Ve čtvrtek se sejdeme na tréninku na Gymplu, změříme dosahy atd. a dáme si turnájek, podebatujeme jak dál a co nás čeká. Poslední věc: dopsat deníčky a ve ČTVRTEK sebou přinést. Dopište hlavně poslední postřehy , však to znáte. Takže pic a mimochodem : Kačí tu písemku má :-)

 

29.4.2009

Tak a máme to za sebou, dlouhá sezona skončena, výsledky spočítány a zbude jen vzpomínka. Dneska nebudu psát nějaké hodnocení, to udělám až v květnu a to pořádné. Jen bych chtěl ještě jednou všem poděkovat za celou sezonu, bylo to náročné a viděl jsem na Vás, že toho máte někdy dost, ale zase jsem viděl, že Vás to baví a chcete se zlepšovat. No a teď k dalšímu programu. Květen bude takovej neorganizovanej, oficiální tréninky nebudou, bude jen chození ven na kurty si zahrát pokud možno v co největším počtu. Domluva je samo že na Vás. Některé z Vás mě požádaly jestli by nemohly pořád chodit trénovat více. I to je možné, já sám potřebuju teď trénovat, tak se můžete připojit. V červnu, kdy budete tady a nebudete po výletech bude několik tréninkových jednotek, to kvůli tomu, aby jste mi nezlenivěly než se rozprchnete na prázdniny. Tak a teď důležitá věc. Po posledním zápase jsme ani nestříhaly o komentář. Já ani na to pak netlačil, neb jsem se domluvil s kapitánkou, že za poslední zápasy napíšete komentář všechny holky. Já vím že se to neřeklo a bla, bla, bla, ale myslím že nakonec sezony bych rád uviděl a vlastně vy také jak to vidíte každá z vás. Takže Vám dám čas do neděle 3.5. Myslím že to zvládnete. A další věc, do půlky května napište komentář jak jste viděly celou sezonu, zápasy v kadetkách, v juniorkách, tréninky, vztahy. Nápady do příštího roku a tak dále. Však to znáte. A poslední věc. Do příštího týdne dopíšete deníčky a já si je vyberu. Děkuji předem všem. MVR

 

31.3.2009

Však to už u mně znáte, teda jako nestíhám, nemocen sem byl do toho hodně a právě nám finišuje sezona. V Juniorkách nám skončila tuto neděli a v kadetkách máme ještě před sebou 2 kola, jedno odložené a jedno dle rozpisu a to 25.4. Tím končíme a pak už zase od znova s novou tváří. Co se týče komentářů, tak mimo mojich jsou od holek vloženy a to už i za sobotu od Janíka. Tak byla letos zatím nejrychlejší ze všech a po prohraném střihání mě její komentář přišel po 3 hodinách. :-) hezky pěkně kapitánko. Svoje komentáře k utkáním dopíšu hned co to bude možné, duben to jistí. A teď co mám na srdci. Dodělal jsem 2 galerie fotek a to z maturáku a taky z tohodle posledního hracího víkendu, fotek hafo, sice něco mázlé , ale na to já nehraju. Dále vám napíšu náš program na duben, klidně si ho někam přepište. Je závaznej a platí pro všechny. Jen Janík má v pondělí autoškolu a Kačí píše písemku a tak nebude na všech tréninkách i když ona nechtěla, něco sem jí musel zakázat. No a protože je tady jaro a sníh už asi nebude, tak tady je jedno video. Jeden z mých nejoblíbenějších jezdců na lyžích CANDIDE IS BACK. To video je úžasné.Letos jsem zas toho tolik nenalyžoval, dohromady 3 dny. No vybral jsem si jinej život než bejt venku na horách. Ale nelituju. Toto je můj LIVE a když vidím že to k něčemu je a že Vás to baví, tak já jsem HAPPY. Tak zatím pic, mějte se a čeká nás poslední měsíc, tak tomu dáme 200%. Pište deníčky po každé akci, některé z vás ho píší poctivě a taky to pak vypadá že jdete nahoru.

PROGRAM DUBEN
2.4.-trénink
6.4.-trénink
7.4.-trénink
9.4.-trénink
11.4.-zápas Třebíč, odjezd v 7:30
14.4.-trénink
16.4.-trénink
20.4.-trénink
21.4.-trénink
22.4.-bazén Tábor, relaxační centrum 15:45-17:45, odjezd kolem 15:00 od Gymplu
23.4.-trénink
25.4.-zápas v Pacově se Ždárem, poté v 15:15 odjezd do Tábora na ukončení sezony,kam ? Překvapení, návrat kolem 22:00

 

3.2.2009

A sakra, zase jsem to fláknul a čeká mě příspěvek do kasy za zpožděné komentáře, že jsem nenapsal ještě svoje, to se divíme jen snad já, ale že jsem nevložil ještě holek, tak to je snad neomluvitelné. Takže tímto to napravuji a už jsou tu. Sehrály jsme 2 krásná utkání v Náměšti nad Oslavou, 2x vítězství, takže co jiného si přát. Chvílemi to byl volejbal, takovej jakej si ho přeju a vím že holky na něj mají a v budoucnu ho budou předvádět. Některé naše výměny byly kvalitativnější než co tam předváděly ženský z KP I co se tam hrála mezi našemi zápasy. Takže holky gratuluji a jen tak dále. Hnedka v neděli jsme jely do Telče a to bylo už o něčem jiném. To jsem prohrály, ale myslím že se vztyčenou hlavou. Komentář napíšu do týdńe, jedu teď na hory, tak že bych tam si udělal chvilku večer? Noooo,beru si to sebou. Takže komentáře z Náměště od Janíka  TADY a z Telče od Blanky TADY

 

12.1.2009

A hop jsme v novém roce a hnedka nám začaly soutěže. První zápas jsem sehrály doma s Novým Městem a já si dal takový předsevzetí, že komentáře se budu snažit napsat pokud možno do 24 hodin od zápasu. Tady si to přečtěte. Omluvte mojí češtinu, jinej prostě nebudu a nebo Blanko? doučíš mě? Čeká nás v lednu ještě 2 termíny a pak jak to bude ještě pořádně nevíme, Jedete na hory, prázdniny a tak to budeme muset nějak přeložit. Tak se zatím mějte a dávejte tomu 100%, však vy víte.

 

10.12.2008

Tak a máme půlku sezony za sebou, výsledky hledejme někde jinde. Jaká byla? No, myslím že zas až tak špatná nebyla. Učíme se za pochodu stále novým věcem a přicházíme tomu volejbalu čím dál tím víc na kloub. Nemyslím ten hrací :-) Teď ke konci nás nepotkala žádná velká forma, ale myslím že víme jak už se připravit na celou druhou půlku a cíl který si dáme pro ten zbytek splníme. Protože dneska odjíždíme na volejbalový kemp do Luhačovic,mimochodem si velmi vážím těch co jedou, protože do sebe investujou a budou přínosem i pro ostatní. Tak nebudu tady psát nic velkýho. Tréninky pojedou i v době vánoční, termíny zůstávají v platnosti, jen domluva s přespolníma bude muset proběhnout. A protože ve škole se neučí a bude volno, tak to přispůsobíme trošku jejich autobusům. Co se týká vánočního turnaje, tak letos jsme byli odmítnuti vedením oddílu, prej že jsme toho měly letos hodně, tak to bude bez nás. Večírek se nás taky netýká, ten je taky jen pro muže, prej nejsou peníze, naše aktivity stojejí prej moc peněz, tak tomu už vůbec nerozumím, ale já nerozumím více věcem, ono taky kdo by tam chtěl jít, když nás tam nechtějí že?  Jinak sem udělal 2 galerie fotek z posledních zápasů a z plesu firmy Bluetech. Tak se jukněte. A nakonec Blanka poslala komentář z neděle, Hanka ho snad pošle co nevidět. Tak ona ten vítěznej chtěla psát a nakonec ho nepošle včas. :-) Tak se zatím mějte a uvidíme se minimálně v úterý na tréninku.

 

3.12.2008

Protože jsem se zase flákal a myslel jen na volejbal, tak sem taky nic neudělal na webu. Překvapivé co? No výsledky vypadají jak vypadají, nedá se nic dělat a hlavně nedělejme z toho moc velkou vědu. I když to nevypadá, tak hrajeme už ,, volejbal ,, a to je dobrá cesta. Tento týden nám končí půlka sezony a hrajeme až 11. ledna. Potrénujeme a už se budeme konkrétně připravovat na soupeře. Už budeme vědět co kdo umí a vím že náš volejbal je hlavně o hlavách a to vím že zvládneme. Takže rozbory zápasů nás čekají a mě čeká dopsat komentáře k zápasům. Můžete si říci, že asi už si nebudu pamatovat, ale dost věcí mě zůstalo v hlavě a tak je tady zveřejním. No a protože Hanka neumí stříhat, teda nebo nevím na co myslí. Takovej Janík, ten ví :-) Více nebudu prozrazovat Janíku, to by vůči tobě nebylo fér. Tak Hanka zase napsala komentáře z utkání 29.11 z HUMPOLCE a teď doma 30.11 s BEDŘICHOVEM. Blanka mě posílala přes půl světa komentář z 22.11. ze zápasu doma s TŘEBÍČÍ B až nakonec došel :-) Ach ty meily. No nic , hlavně že to je. Tak teda můžete si je přečíst. Holky se nám zlepšujou v psaní čím dál tím víc.
Jinak co nás teď čeká : v sobotu 6.12. odjezd v 7:30 od gymplu na zápas do ŽDÁRU NAD SÁZAVOU, poté večer nástup v 19:00 v sokolovně na pomoc se zajištěním obsluhy na plese firmy BLUETECH , tak asi do 23:00. V neděli odjezd v 9:00 od gymplu na zápas do JIHLAVY. Poté návrat domů, pokud zvládneme v sobotu ty zápasy, tak na vás čeká překvapení v neděli v Jihlavě. Myslím že motivace je teda zajištěna. TO VYMYSLELA KAPITÁNKA KAČÍ, jen aby bylo jasno !!!!!! Tentokrát to nemám na svědomí, ale schválil jsem jí to ve vteřině :-)
Tak jo, pořádně se připravme na sobotu, ta je hlavní cíl. MVR

 

13.11.2008

Picánek všem dobrým lidem. Napsal jsem zase další komentář a to z našeho prvního zápasu v kadetkách v Pacově. Jo to byl ten VÍTĚZNEJ. Takže čtěte TADY a omluvte mojí češtinu, víte jak to je! Já místo školy radši chodil za holkama a nebo mlátil do míče. Takže snad jsem se rozjel a dopíšu teď už i ty zbylé komentáře s utkání. Jinak jsem ještě přidal fotky z poslední doby. A to z Humpolce, ze Světlé , oslavu narozenin Hanky a pár fotek co mě dorazilo ze Svitav, když jsme tam byli na nároďáku. Takže zatím čágo a mějte pozitivní myšlení. Uvidíme se na tréninku.

 

9.11.208

Muci, muci, muci. Je neděle a já nezvykle rychle píšu novinku. Nebudu tady nějak moc rozebírat příčiny prohry. To je Vám většinou jasné a hlavně, říkám Vám to do očí a nepotřebuju některé věci co říkám vám, ventilovat tady. Jako i říkám kdo bude hrát tento týden v základu a kdo bude připravenej na střídačce a kdo si nezahraje. Řekl jsem Vám to na začátku sezony, že se budu rozhodovat až podle momentální formy. Sice nás teď oslabilo pár nemocí a zraněných, ale i tak hrály ty, co dle mého mají hrát v základu. No čeká nás teď jen tréninky, neb příští týden nehrajeme. Za to ten další bude zase sobota i neděle a to soupeřky, na které máme. Minimálně musíme  předvést kvalitní výkon. Takže potrénujeme a hurá na ně. Na co se zaměříme si řekneme hnedka v pondělí. Proto očekávám 100% účast a 100% nasazení. A to se týká i těch co sou zraněný. Volejbal se dá trénovat i jinak než s míčem. Sice je to nuda, ale i nejlepší hráči světa trénují takzvaně ,, na sucho ,,
Tentokrát komentář prostříhala zase HANIČKA a byla z toho teda nějaká přešla. Ale čemu se divit že??? Takže TADY už je, kočka to zvládla.
Tak pa na tréninku a kdo mě nepřinesl ještě deníček tak očekávám k nakouknutí.

 

5.11.2008

No jak je zvykem , nic sem neudělal, ale makám, makám holky však víte, nemyslím na nic jiného než na Vás. :-) . No o víkendu proběhly další 2 zápasy, náročnej víkend na cestování, i když nebylo daleké. Přesto věřím, že to unaví. Komentáře mé mě čekají,kdo nečetl, přečte si můj komentář k prvnímu utkání v Novém Městě ZDE.
No a začala nám fungovat pořádně střižba a hnedka máme DOUBLE. Hanička napsala komentáře k posledím dvoum hracím dnům. Tak se začtěte ZDE.
Jinak pište deníčky, to co sem zatím četl mě potěšilo, uvidíme jak dlouho s tím vydržíme, snad do té doby, než je nebudeme potřebovat a všechny budeme válcovat.
PEACE

 

21.10.2008

Ahojky, tak jak jsem sliboval nějaké nové věci, tak sou teda tady. Rozhodl jsem se že začnu dělat s Váma rozhovory a jako první samo sebou že musí bejt kapitán. Takže Kačí slíbila, teda moc se jí nechtělo, ale co by neudělala pro svého trenéra že ?
Jo a pak jsou tady ty komentáře od Vás, to až po rozhovoru.
Tady čtěte  ten rozhovor:

Moje první otázka směřuje do historie, kdy si začala chodit na volejbal a kdo Tě k němu přivedl?
Ou jé kdy ono to bylo? no vím, že jsem se k tomu tak nějak přivedla sama, jsem prostě chtěla něco dělat. Ne, že jsem toho měla málo - hudebka, rozjížděli jsme fluss a pořád bylo něco,ale prostě volejbal mě nadchl - řekla jsem sestře a spolužákům jestli by nechtěli chodit taky (jsem totiž viděla na nástěnce gypa jakousi upoutávku od Slavoj Pacov-něco jako nenuď se a pojď si s námi zahrát!) Tak jsme se nějak dohodli ve škole a vyrazili na kurty, kde jsem se poprvé setkala s panem Tušilem pro mě tenkrát velká trenér. A bylo to...

Co tě na tom baví a co tě na tom uspokojuje?
no mě baví sport obecně!Na volejbale konkrétně to že dřeš do krve, ale ne pro sebe, je nás tam šest.Samotnou mě pinkat s míčem neba, ale když je kolem  ten kolektiv tak viš , že to má cenu...

Jaký máš ráda post a kde by si chtěla hrát?
post? mám pocit že jsem vystřídala tak nějak vše, NE já jsem fakt vystřídala vše.... jo je super být na smeči udělat ten bod! bouchnout do toho.. Nahrávka no tak na tu nemám technicky, takže ted jsem libero- ze začátku jsem si řikala no dyť já vlastně nic jinýho hrát nemužu! nemám na to prostě dispozice, ale po čase kdy to fakt hraju, vim že je to vlastně super post kdy otvírám hru, vlastně ji začínám, bez přijmu není nahrávka  a není krásná smeč! mám radost když sestra diky mé exceletní přihrávce :D ještě lépe nahraje a pak bum a už se soupeř veze.... prostě je nahoře celý tým......

Jaký máš ráda tréninky?formu a naročnost?
Baví mě soutěžení- tak nějak mě to nakopne-pak se člověk těší na ten míč:) já osobně potřebuju techniku, ale donekonečna opakovat to samý mě zas nebere..

Tak tady se to nějak zatrhlo, usoudili sme že bude lepší to nahrát na video a že to pak dáme ke stažení, takže pokračujte tím že si stáhnete tady to video a ... prostě je tam vše na co sem sem chtěl asi zeptat. Klikněte na obrázek a stahujte.

 

A od dneška bude platit že ze po každém dvojzápase bude střižba o to kdo napíše komentář z toho dne. Protože sem já hlava tupější a vše mě dochází až později, tak je toho teď více naráz. První komentář ze zápasu je od Kačenky, to prostě první zápasy musí napsat kapitán, vo tom žádná. Druhej a dá se říci že by ho chtěla psát každá z Vás, sem rozhodl že napíše Blanka, nevím čím to ale mám ten pocit že si to zaslouží nejvíc, loni měla blbé zranění, viděl jsem jí jak trpí na lavičce a nemůže bojovat s Váma. Teď bojovala i za ty dny kdy nemohla, ale o tom až ´já ve svém komentáři. Další je na řadě Janík ze zápasu s Telčí, to už byla regulérní střižba a teď z neděle to prostříhalo Renčátko. Sorry bejby, někdo tu špatnou neděli odsŕat musel. Holky všem děkuji že jste napsaly. Uvidíme kdo bude psát za další zápasy. Já teď jedu do Nymburka si udělat trenérskej kurs, a budu se snažit pozorně dávat pozor, abych Vás naučil nové věci.Tak si taky ode mně odpočinete a v pondělí s radostí na trénink, další víkend bude náročnej a myslím že budem bojovat zase o vítězství.

Tak a pěkně popořádku: Komentář od Kačenky ze zápasu z Nového Města na Moravě si přečtěte ZDE
                                       Komentář od Blanky ze zápasu s Náměští nad Oslavou si přečtěte ZDE
                                       Komentář od Janíka ze zápasu s Telčí si přečtěte ZDE
                                       Komentář od Renčátka ze zápasu s Třebíčí si přečtěte ZDE

 

2.10.2008

Tak chlapi, sezona je už tu. To jak jsme hráli si nechám ási až budu zdravější, momentálně mě to nemyslí. Ale jen jedno video ze soboty, aby ste věděly, jak nakládat s míčem ZADARMO. Pic v sobotu, dodržujte životosprávu. Kočky čau.

 

3.9.2008

Picánek. Tak jsem upravil seznam hráček a dodal jsem tam Janu a Terezu, dotazníky jsem už měl dříve, tak jenom aby to bylo v pořádku. Jinak ještě k tomu co jsem řešili dneska před tréninkem . Aby bylo jasno, VÁŽÍM si vaší práce na tréninku. Nechci aby to vyznělo tak, že nic neděláte. O tom nepadlo ani slovo. Jen prostě pár věcí, které potřebujeme změnit , aby se šlo kupředu a je třeba s nima pohnout. Cesta dlouhá a hlavně - tohle máte na celej život. Takže vydržet a pevnou vůli.


31.8.2008

Nazdárek všem. Tak a je po prázdninách !!! No nedá se nic platný a pro mě a pro Vás začíná tímto dnem sezona 2008/09. V pondělí se sejdeme na prvním tréninku v hale a tam Vám nastíním věci co po Vás budu chtít v následující sezoně. Možná to pro někoho budou tvrdá slova, ale s tím se budete muset naučit žít. Spousta věcí bude jinak než jste byli zvyklý. Přitvrdím v tréninku a v důrazu na správnost provedení. Vymítíme ztráty času na tréninku a přidáme. Ale dělám to jen pro Vaše zlepšení. Tuhle cestu si musíme projít všichní a nelze z ní uhnout. Jindy než teď se to nemůžete naučit. Co se týká přípravných zápasů, tak výsledkům nepřikládám důležitost, ten cíl je jinej a to poznat jak jste na tom dohromady po jednotivých činnostech a taky aby jsme si trochu zahrály. Do začátku sezony máme měsíc a ještě nás nějaké přípravné zápasy a snad i turnaje čekají. Jak jistě víte, je nás do hry méně, i když je nás více. Mladší holky do toho ještě úplně nevidí, tak budou jen poznávat hru a snad se dostanou i do hry. Vše záleží na nich a taky na Vás, jak se k nim a ke hře postavíte. Budeme muset zvýšit morálku při tréninkách a taky v přístupu k volejbalu. Vím o všech že to nikdo nefláká, jen u některých z vás bude zapotřebí zapnout ještě další rychlost. Vše vysvětlím každé zvlášť a dostane od mne doporučení, na čem má makat sama aby se posunula kupředu. Však vy víte, kde máte rezervy. A slovo nejde tady ztrácí význam, když se o to nepokusíme. Doupravil jsem tu pár odkazů. Koukněte se na TRÉNINKY a na POKUTOVNÍK. To je asi tak vše pro tuto chvilku. Přeji štastný vstup do nové sezony a do nového školního roku. PEACE.

5.8.2008

Včera jsem zapomněl Vám napsat něco o našem úspěchu mužů na turnaji v Bezděkově. Z 15 týmů jsme 19.7. vybejčili parádní 5 místo. Fakt paráda. Dohromady 7 utkání, 14 setů, začátek v 9:00, konec hry 19:30. Dostali jsme DÁRKOVÝ KOŠ,taky DIPLOM a hlavně já a z toho budete mít největší radost ( protože budu muset platit do kasy ), osobní CENU SRDCE A UMU a DIPLOM. No tak sem se dobrovolně prásknul. Sem zvědavej kdo práskne na sebe taky nějakej úspěch, nebojte vím o nich. Nakonec se musím pochlubit a poděkovat některým za POHLED z dovolené. Hezké PSANÍ. Díky moc, a neflákám se. PIC

4.8.2008

Tak jsem dodělal pokyny pro soustředění MONÍNEC 2008, stáhněte si ho, vytiskněte, ukažte rodičům,babičkám, svým chlapcům,atd. a vemte sebou na poradu. Dopíšete si tam zbylé věci na co se zeptáte a já jsem tam zapomněl napsat. Dále je zde program soustředění, berte to jako fakt a tahle to tam bude vypadat. NEBOJTE SE, kůži z vás neztrhám. Pokud máte nějaké dotazy, připravte si je. Tak zatím a doufám že jste makaly přes léto? :-)

SOUSTŘEDĚNÍ MONÍNEC 2008  -   POKYNY

PROGRAM MONÍNEC 2008


4.8.2008 podruhé

HOJ, HOJ, HOJ. Tak jsem po dlouhé době vytáhl paty z rodného města a rozhodl jsem se že se o tom s Váma podělím. Teda výlet to byl předlouhý. Ve čtvrtek jsem dopoledne odjel a v sobotu v poledne jsem byl zpět. Takže jako o žádné dovolené se nedá mluvit. A proč sem vlastně jel? Můj nej kamarád, měl zdravotní problém a byl 10 dní v nemocnici s problémem, že mu z nosu tekla krev a jim se to nedařilo zastavit. Nic nepomáhalo, nakonec při uspání mu skrz pusu nacpaly do nosních dírek dva 3metrový tampony a ucpaly mu nos, prej docela humus. No tak pak to zastavily, teď ho pustili domu, ale co říkal tak prej bude muset jet na operaci , budou mu sekat nos a spravovat nějakou cévu. Ach ouvej. No a tak sem se vypravil za ním trošku se válet na jeho chalupu a podpořit ho. Nejdříve jsem to vzal ke kamarádce což je vlastně mého kamaráda ( říkejme mu GEZBA ) švagrová, neb má za ženu její sestru,( složitě , ale vysvětlil jsem to ) do vesnice Zálezly u Vimperka. Její manžel je kovář a strašně šikovnej a pracovitej, tohle zrovna dodělal, prej poklop na STUDNI. Tam proběhla koupačka v bazénu, grilovačka,mimochodem tam bylo strašně moc dětí, jak můžete vidět TADY, dále pití píva, kecaní, a hraní si s dětma. Kamarádka má 5 letého kluka a 2 letou holku. S holkama to umím, tak to nebyl pro mě problém. Udělal jsem jim SPIDERMANA a bylo vystaráno. Taky jsem viděl jak kočka chytka KRTKA. A taky sem viděl že mají na chalupě ještě dřevěnej OKAP. To se moc nevidí. A ještě mají ve stodole trošku zaprášené AUTO. A na zahradě STRAŠIDLO. V pátek jsem se přesunul i s Gezbou a jeho rodinou ( má 2 kluky, 6 letého Tomáše a 3 letého Danečka ) na jejich CHALUPU k Volarům. Tam je klídek jako bejk, celý dopoledne jsem dělal že se mě nic netýká a byla to neskutečná POHODA, GEZBA nezahálel a válel se taky, teda jeho žena neměla radost, ale vždy měl na ní pohotovou hlášku ( že tě vyměním, nebo: skončila ti smlouva ). Odpoledne jsem se šel společně s RODINKOU koupat do VLTAVY. Voda trošku studená, ale svěřily mě Tomáška a strejda pankáč se musel starat. TADY vidíte že to umím,TADY a TADY taky, z vody jsem šel až když jsem měl VARHÁNKY. Prostě borec. Po vykoupání ve VLTAVĚ jsme vyrazili na HOUBY, šel sem cestou NECESTOU, ale nacházel jsem HOUBY a i na divnejch MÍSTECH. Nejenom houby jsem nacházel, ale matka příroda, nebo někdo jinej si poradil i s TÍMHLE. Takhle to DOPADLO, a ještě jednou, když proběhla SELEKCE. Tak a největší houbu našel DANEČEK a nechtěl jí nikomu dát. Nakonec z toho byli ŘÍZKY a byli mooooooc dobré, a ani jsem nemusel na ZÁCHOD. Konec dne jsem skončil GRILOVAČKOU. A pak už na kutě a druhej den cesta domů. Shrnutí na závěr je takové, že zase snad někdy se tam dostanu, i když nevím kdy, soutěže se blíží a dát s Gezbou dohromady program bude náročné. Nakonec něco pro Kačenku, tohle sem Ti VYFOTIL ,když seš u těch myslivců.
A co jste dělaly Vy? Když tak o tom napište.

 

14.7.2008

Chvilku jsem přemýšlel co vám napíšu a po velmi dlouhé úvaze, kdy jsem začal upadat do spánku jsem se rozhodl jen Vám nalinkovat  odkazy u kterých sem se pobavil nejvíc, myslím tím teď textové soubory ohledně volejbalu ( jak jinak že? ). Tak tohle je poslední a finále článku .... to dočtete !!! TADY.
A aby jste taky věděly co vlastně dělám pro repre trenéra, tak tady je ukázka toho co dělám na pondělí, tady je
VIDEO a TEXT o správném provedení, musí tam být každý týden něco jiného ohledně metodiky a tady to dělám na víkend. Taky musí být každý pátek něco nového. Takže VIDEO a TEXT. Prostě vybrat zajímavé momenty volejbalu a setřihat to.
Jo jinak takovej plán na zbytek času do soustředění. Tréninky jsou dobrovolné, jen aby jste se trošku hejbaly. Každý úterý a pátek od 16:30 - 18:30. Nebo dle Vás. Stačí říct a domlouvejte se přes diskuzi. A upozorňuju všechny aby začaly dělat něco z cvičení na léto. Myslím to opravdu vážně, že si Vás proklepnu kdo něco dělal. A hlavně to děláte pro sebe. Kdo to fláká, je sám proti sobě. A na soustředění se ukáže kdo se aspoň snažil. A to opravdu nemám zájem někoho jako strašit. ČÁGO

 

10.7.2008

Dneska má pokladník a nahrávačka v jedné osobě narozky, sice jsme jí už přály, ale tak ještě jednou VŠE NEJLEPŠÍ a hlavně AŤ TI TO TRKÁ TY NÁHRY KAM MÁ. Udělal jsem takovou malou fotogalerii s dortíkem, tak se jukněte. Muhahaháá. :-) . Janíku, kdo to může říct že má vlastní galérku? No nikdo!!! Na tobě leží osud holrk v téhle sezoně, jak jim to budeš pučovat, tak ti to budou skládat. Vím že Tě budou milovat a opečovávat tě. :-)  , to sem to napsal hezky.
Tak tak na to koukám a zbývá nám dneska přesně 30 dní do začátku soustředění, já teda si už píšu co sebou, ale tak u mě je to normální že blbnu dlouho dopředu. Prostě taková horečka noooo. Sem zvědavej na Vás. Už vidím jak mě tady 9 večer skáčou okna z ICQ plná dotazů. Jardo, myslíš že budu potřebovat tohleto?, hele a opravdu si mám brát boty do haly??? Sem na to připraven, nebojte nic. Dobře já. Tak to je pro dnešek asi vše. Jak jsou ty prázdniny, tak je spousta možností si jít zatancovat, tak tady je taková nabídka na to co můžete předvádět za
kreace. No a jak je to léto, taj je zase spousta koupáníčka, tak koho nebaví se jen koupat, múže takhle pěkně se klouzat COŽE?  A  k létu patří pořádně zapařit, sice nejsem příznivce hulení , ale tomuhle se říká, pořádně zahulit. Tak a teď už asi konec opravdu, užívejte a hlavně se nějak domlouvejte jestli budete chodit pinkat, nebo co, všichní tam na tu diskuzi lezete, ale aby ste něco napsaly to vo no ne. Sralbotky.RIC PIC.
 

8.7.2007

Tak jsem se byl minulý týden, když jsem měl volno kouknout jak to vypadá tam kam jedeme na soustředění, abych to tam omrknul pořádně a vyptal se na nějaké věci. Něco Vám ohledně toho napíšu. Za prvé : ještě jednou napíšu ten papír na soustředění, přesně věci co máte mít. To napíšu tak týden před soustředěním. Protože tam bude probíhat celý týden bodovací soutěž, a to jak skupinová a i jednotlivců, už sem musel vymyslet rozdělení do skupin. Je Vás 11 a tak to je teda na mojí hlavu záběr jako bejk. Ale zpátky k mému výletu. Počasí bylo super, teda možná až příliš, ale pořád lepší než aby pršelo. Za druhé : Takhle holky vypadá budova v jaké budeme bydleti. A takhle vypadá celá. V té budově jsou patra ( kupodivu ) a v tom nejvyšším teda druhém, povede chodba do našich pokojů. Nejsou velké, ale jsou dostatečné a stejnak budeme trávit společně bud venku u grilu, nebo ve velké místnosti, kde budeme mít projekci. Velkou většinu času strávíme na sportovištích venku a v hale , takže špatné počasí nás nemůže zaskočit. Prošel jsem to tam i kousek po sjezdovce a po lese a udělal si jakžtakž představu o tom co budeme dělat. Je tam teda krásně. Doufám že nám vyjde počasí, ať můžeme využít toto zařízení , je moc hezké, nebo kdo bude mít zájem tak ve volníčku toto. Strava bude celodenní a večer můžeme tady si něco grilovat když tak. Pitnej režim jsem už zajistil, tak taky neumřete žížní. Mám ještě přichystaných pár překvapení, ale to až na místě a myslím si že se Vám budou líbit. Mimochodem není to o sportu, víc ale neprozradím, ať se máte na co těšit. Pak jsem jel ještě do Benešova za kamarádem co tam má diskotéku www.kckarlov.cz a přijel za náma na kafe jeden náš společný diskžokej. No on je trochu zvláštní a tak jen koukněte jak má popsané auto. Prostě mazec. Takže užívejte prázdniny, mějte se fajn. To je prozatím vše. Jo ještě radši informace pro všechny.: ptejte se na co potřebujete, každej má něco v hlavě a taky rodiče budou chtít vědět spoustu věcí. Je totiž možné že já na ně zapomenu, spoustu věcí nosím v hlavě a myslím si že sem vám je už řekl a nebo předpokládám že sou jasný. Blbá otázka neexistuje, tak klído pište do diskuze, budu odpovídat a aspoň to tam bude pro všechny. Tak a už pa.

 

30.6.2007

Nazdáreček.
Jediná novinka která je že už je rozpis zápasů na novou sezonu 2008/09 a to jak KADETKY tak JUNIORKY. Tak to čekujte a je toho hodně, jinak to ale bohužel nejde. V kadetkách toho moc není, v juniorkách je toho víc, myslím že letos máme výsledkově co zlepšovat!!! UŽÍVEJTE prázdniny a páček.

 

2.5.2008

Čauky všem. Tak zase Vám píšu nějaké to vlídné slovo :-))), ale moc toho nebude, páč mám v hlavě prázdno a vlastně se nic nového nestalo.
Nestihlo se vše nafotit tak jak jsem si představoval, necelá hodinka je na nás málo, ještě potřebujeme fotit v tělocvičně u sítě a něco s míčema, myslím více akčního. No budeme to muset dát zase termínově do kupy, a taky bych rád zase vyrazil do relaxačního centra, někteří nebyli a někteří to zase už potřebují, buď zrelaxovat hlavu, nebo tělo. To ať si každej přebere sám. :-). Tak jsem se dneska dostal k těm papírkům co ste mě napsaly kdy tady jako nebudete, tak a sem z toho uplně mimo. Vůbec nevím jak to mám naplánovat, páč furt někdo je pryč a dát to do kupy bude teda pro nějakého myslitele OMG. No sedneme k tomu všicí, jinak to nevidím. Jo ode dneška zase začneme trénovat trošku více. Za prvé co se týká těch pondělků : budeme chodit pravděpodobně od 15:30 a taky někdy od 19:00 ,jde o to že bude chodit paní na Jogu a ta může až večer, takže to párkrát musíme dát v tuhle dobu. A taky večer můžete všechny což odpoledne není možné. Náplň tréninků bude více na nácvik techniky a činnost jednotlivce. Bude to bolet, to říkám dopředu aby to bylo jasné. Ale věřím vám že máte chuť se zlepšit a bojovat.
No tak a to je pro dnešek vše,teda málem jsem zapomněl, tady je fotka : takhle to dopadá když má někdo parádní barvu na
VLASECH.

 

26.4.2008

Ahoj všem z kempu z Liberce, díky tomu že mám spolubydlícího který má jakž takž nějaké připojení přes mobil tak jsem píchlej notesem ńa jeho a můžu něco napsat. A taky dříve nebyl čas. Teď je 14:15 a v 15:00 nám zase začíná program. Dopoledne bylo krokování na smeč a smeč s overballem a míčem, teď odpoledne je turnaj všech účastníků v šestkách. Jinak dril, dril, dril. Holky to zvládají v pohodě, je vidět že jim to prospívá a jdou nahoru. Tak jen to udržet. Já to zvládám  taky jak se dá, točím, točím , točím a sem tam se zapojuju do trénovaní. Ale řeknu Vám takhle mladý děti bych nemohl trénovat, to je zvěř, některé sou na ránu a znáte mě že já vydržím hodně. :-) Hele mějte se , napíšu zítra až se vrátím domů, budu zvědavej na novinky co je u vás. Takže pic a ahoj nejpozději v úterý na tréninku.

 

23.4.2008

Ahoj všem, tak je 1:33 a možná píši tenhle týden naposledy, jedu dneska do Liberce a nevím jestli budu mít možnost se dostat na web. Snad aspoň do diskuze. Včera jak jsem Vás tak pozoroval při tréninku a koukal na vaše chyby a přednosti, tak sem zjistil že Vy zlata moje jste pěkně hravé, jen to ve Vás probudit, chcete se učit nové věci, chcete toho umět více a chcete vítězit. Oukej. V květnu začneme makat trošku na kondici, a hlavně na technice a to od základů. Nemusí se bát té kondice, mám plán aby Vás to bavilo a ještě mě budete prosit ,, trenére ještě jednu hodinu ,,.Trošku sem se zasnil. :-)
Před chvílí jsem ještě nakoukl do meilu kdo mě poslal komentář a tak teda sem zjistil že máme v kase o 200 ,- Kč více. Eva, Hanka, Blaní a Renčátko to jaksi nestihly. Holky teď to musíte teda vylepšit a do neděle to tam stejnak nenaleju. Ty co mě to napsaly, tak vše sem pečlivě přečetl a to i vícekrát. Už mám po většinou nějaký z toho závěr a budu z toho čerpat. A vrátím se taky k individuálnímu pohovoru s každou zvlášť. Každá z Vás má v týmu nějakou roli a to jak ve hře tak i mimo ní, je nutné pochopit souvislosti a vědět že když po někom něco chci tak tím něco sleduji, jde o to že né vždy se vyjádřím přesně a nechci aby došlo k nějakým nedorozuměním. A taky mě zbývá objet Vaše rodiče a ,, DOBRÝ DEN, PŘIJEL JSEM PRO TO , ABYCH VÁS INFORMOVAL O ČINNOSTI VAŠÍ DRAHÉ DCERY ,, to je věta :-))) .
Tak to je pro dnešek vše, mějte hezkej zbytek týdne včetně víkendu a po neděli SEE YOU (nevím jestli se to tak píše).
No a tady vám pošlu jen nějaké linky na zajímavé čtení a tohle je článek pro
VÁS
Tady zase najdete něco jak se STVOŘILO
A u tohodle jsem se přistihl že přemýšlím jak to DĚLÁM  JÁ
Tohle sou vážně kreténi , myslel jsem si že to je nějak sestříhané a ono asi ne KAMIONY 1   a  KAMIONY 2
To se dříve stane TOTO
A k tomuhle bych vás teda neposadil, zřejmě dobrej PILOT
A na konec takovej SESTŘIH ten chlápek na konci to měl asi just.
PA.

Tak aktualizace v 13:00 , omlouvám se Renčátku a Blaní, dal jsem jim špatnej meil a oni poslaly komentář na nefungující a plnej,tak Renčátko už to tam má vloženo a Blaní bude odpo. Ještě jednou holky sorry a  je jasné že naplatíte :-)

 

22.4.2008

Tak teda sorry že sem se 2 dny neozval. Za prvý jsem šel v neděli brzo spinkat, abych byl čerstvoučkej na motokros na vybírání vstupného, které mě letos čekalo s Hankou, Janíkem a Kačí. Mimochodem to holkám parádně šlo, takže holky díky, mamuša měla radost, jen sem si naběhl a mám prej doma více povídat. :-) A za druhý jsem v neděli v noci byl tak urvanej že sem prostě spal jako zabitej. No na tenhle den nemám žádnou myšlenku co bych Vám chtěl naspat, jen prostě píšu pár řádek a taky musím říct že zítra končí termín bez pokut za poslání komentáře za sezonu. Tak jsem teda zvědavej. K tomu jen že mi to nepište v OPEN OFICE, v tomhle nejedu. No a že čtvrteční trénink odpadá, jedu do Liberce, tak se sejdeme až 29.4. a domluvíme se na dalších dnech. Dneska jsme dohrávali utkání v Rychnově a teda byl to boj, prohráli jsme 2:3 , poslední set 13:15. Takže smutek na duši je, myslel jsem že to bude jinak.Ale i takoví dny sou, chjo. Na zápas jako věrné fanynky odjely s náma Kačí a Blaní, patří jim poděkování, fandily jako o život :-))
Tak a trošku sem hrabal se teď večer internetem a tohle sem vyhledal
Tomuhle se říká nebát se a umět jezdit z
KOPCE
A tady ta paní si docela zadělala doma na problém, sledujte až do konce tu
PRAVDU
No a aby se neřeklo tak tady trošku sportu, protože tohle je fakt už sport a hlavně je to boží, můj oblíbenec JUNIOR, tomuhle říkám kvalitní TANEC, wow a něco pro vás lejdís, takhle tančí kočky B-GIRLS
A teď velká dávka videí  - POPRVÉ , tady něco o BLONDÝNÁCH , tady těch vět bych teda nečekal že řeknu před SMRTÍ , no a taky jste si všimly že v těch filmech v telce jsou DOKUMENTY ?

 

19.4.2008

Je právě sobota ráno 6:45 a já končím v práci, napíšu tady ty řádky a valím domů do pelíšku. Myslel jsem že něco přes noc napíšu, ale v noci byl v práci masakr, sem se nezastavil a ani neměl čas dokoukat 15 minut filmu nedokoukaného ze čtvrtka, fakt maso, tržba jako o pouti. Bolejí mě nohy jako bych hrál celý den turnaj :-) . No nic, tak mějte hezkej víkend, myslím na Vás. V sobotu by to nemělo bejt tak velké, tak toho napíšu snad víc. Jo teď jsem si vzpomněl, vymyslete si scénář jak chcete aby proběhlo týmové focení. Nechci bejt za chytrýho a pak tam bejt za blbce, nebo to necháme na LIVE ?     MVR.

 

18.4.2008

No tak jsem teda chvilku přemýšlel jak to vlastně napsat a snad se mě to podaří tak aby jste to pochopily. Včera jsem napsal,že Vám napíšu něco o morálce a o sebe uspokojování ve výkonu. Tak jdem na to.
Většina z Vás, jak jsem zatím měl možnost poznat nedělala žádný sport, natož týmový. A od toho se odvíjejí tyto věci.
Trénujeme si myslím že čím dál tím kvalitněji a a musím uznat že některým z Vás to jde moc dobře, zlepšujete se před očima a zase některé z Vás vyloženě stojí na místě a nejdou kupředu tak rychle. Z jedné strany je to tím, že každý člověk je jiný a někomu to jde víc a někomu pomaleji. Ale hlavní je že si radši odpustíte zátěž než aby jste se donutily trénovat na 100%. Řeknete si že to stejnak nešlo do těď, tak ono se to nezblázní. A to je to uspokojení, Vám spoustu věcí tady projde. ale v zápase zjištujeme že vlastně to neumíme pořádně tu činnost.Co si všímám tak když něco nejde, hledáte radši důvod proč to nejde, než otázku, jak by to mohlo jít. Když se Vám řekne že budeme něco dělat, tak z 80% slyším : no to ne, to nepude, to dělat nebudu. Promiňte mě ten výraz, ale myslím si že některé jste trochu líné udělat něco navíc. Ono totiž je vidět rozdíl, když trénujeme a jsou chyby z toho že to neumíme tu činnost,ale chceme a z toho když ty věci vypustíme, protože by to mohlo bolet. Pokud tohle v sobě nezměníte, nehneme se z místa a pude to jen velmi ztěžka. Holky, ruku na srdce,morálka nám trošku upadla za poslední 2 měsíce a je to jen na Vás jestli tomu chcete dát o trochu víc, nebo se v tom plácat. Musíte v sobě zapálit tu vášeň, že nevypustím žádný míč a snažit se tomu dát 100%. ZARUČUJU vám že váš výkon půjde rychlostí blesku nahoru a to přece chceme. Myslím, že podmínky v oddíle máte zajištěné nadstandardně a tak jen vydržet někdy ten blbej dril. V květnu nás čeká hodně pro Vás nepříjemné práce a čím lépe jí zvládneme tím lépe po vaší hru. Já slibuju že pro to udělám maximum možného a budu v tréninku nekompromisní v dodržování toho aby se trénovalo na 200% a nikdo to nešidil, asi padne sem tam ostré slovo, ale záleží jen na Vás jestli to bude nutné. A proto prosím negativní myšlenky a nálady nechat v šatně. Je jasné že né vždy se daří a nálada taky není na povel, jen si musíte uvědomit, že né všechny z Vás to zajímá že jste měly blbej den.A tak to nekažte ostatním. Další věc je ta že Vám chybí soutěžení, už sem to naznačil včera. Od května to změníme a budou ti kteří v čemkoliv vyhrají zvýhodněni před dalším tréninkem a i po něm. Ještě vymyslím pravidla, aby byla všem jasná. Ano o něco už jsme se pokoušely, ale i mojí vinnou se to nedotáhlo.
Tak to je asi tak vše co sem měl na srdci k tomuhle tématu. Nebojte se, zase tak špatné to není, jak to může vypadat, jen prostě mám a budu mít na Vás větší nároky. Pokud má někdo odlišný názor na tuto věc, může mě napsat, zavolat a rád se s ním o tom pobavím, samo že mezi 4 očima.
No a nakonec aby jste věděly že se taky umíte radovat ze tak jedno VIDEO
Mějte hezkej víkend, a zase v sobotu ahojky.  
                                 

 

17.4.2008

Hoj, hoj, hoj, a je tu další den a další věci které mám na srdci. Původně jsem to chtěl napsat ještě včera, ale nakonec jsem řekl že nad tím budu víc přemýšlet. Jde o to že cokoli Vás učím tak na mě někdy koukáte jako vyvoraná myš a já kolikrát nevím jestli to chápete, nebo nevíte z toho vůbec nic. Když se Vás zeptám na to jestli tomu rozumíte, tak řeknete že joooooo , ale přijde mě že některé z Vás radši než aby přiznaly že neví a nebyly za hloupé že se musí ptát, tak radši kejvnou že chápou. Já se s tímhle ale nemůžu spokojit. Když už máme něco dělat, tak ať to děláme pořádně a vím že každá to chápe jinak a někdo rychleji a někdo pomaleji. Proto na Vás apeluji aby jste pokud to je možné se ptaly co nejvíc a každou věc vám vysvětlím i třeba kdyby to měla bejt sebevětší blbost ( vám se to může zdát jako blbost, ale nakonec zjistíme že to je důležité ). A na to navazuje další věc. Spoustu věcí musíte pochytit už samy a taky nad tím přemýšlet, co může následovat a co dělat v jakých situacích, Řeknu to jednoduše. Málo se zajímáte o volejbal celkově, televize, zápasy na živo, Co se nedozvíte na tréninku, neumíte. Nechci všem křivdit, vím že některé z Vás to sleduje a má zájem, ale prostě celkově nežijete volejbalem,( nemusíte ho žrát ). Některé z Vás mají více zájmů a víte že Vám žádnou další aktivitu nezakazuju, nebo správně řečeno nerozmlouvám, pořád zastávám heslo: POŘÁD LEPŠÍ NEŽ SEDĚT NA SCHODECH U KOSTELA.Ale někdy prostě vidím že to je na Vás moc. Tak to na vysvětlenou a doufám že to nechápete špatně, není to nic proti žádné z Vás. Jen prostě vím že Vám pomůže když se do toho víc zakousnete. Čeká nás strašně moc práce a proto potřebuju aby jste byli čerstvoučké :-))). No tak to k tomuhle, jestli někdo něco nechápe, dojde do knihovny, nebo se zeptá trenéra. Zítra Vám napíšu něco o morálce, a sebe uspokojování ve výkonu a v myšlení. Jejejej to bude dlouhýýýýýýýýýýýýýýý.
Nakonec sem dám pár hezkých videí co sem našel na webu a týká se to věcí o čem sem psal.

Tak první video je oddechovka, čeká nás týmové focení a tak tady námět z ITÁLIE
Situace která se stávala v ruském národním týmu skoro pořád, trenér tak řval na svoje svěrěnkyně že tuším na olympiádě rozbrečel v Athénách svojí nahrávačku, fakt to byl terror, já to viděl v televizi LIVE a masakr je slabé slovo, on řval na ně furt a to i když se jim dařilo. Tady je video podobné. Že bych někde viděl
ISPIRACI ?
Tohle je sestřih finále letošní ligy mistrů, fakt mazec VOLEJBAL
Další kousek je teda taky hustej, tak tenhle pán si asi myslel že bez něj to tam nezvládnou, musí hrát VŠE
Sem něco hledal jiného a našel toto, hodně o emocích a ruské kráse. Volejbal je krásnej a to nééé jenom jako HRA
A i toto je možné, WOW  a WOW

 

16.4.2008

Hahaha, hlasím se jak jsem řekl, každý den se budu snažit něco napsat. Tak dneska po dlouhé době jsem se nepřevlékl na Váš trénink a budu to muset dělat častějc. Páč jsem viděl věci nevídané, které jsem neviděl, nebo nechtěl dříve vidět. No nevím, je to asi tím že jdete dopředu s výkonem a tak jsou vidět věci které dřív nebyli. Tak za prvé, pozitivní je že když přijdete, tak dneska půlka lidí tam byla dříve něž přesně v půl, za druhé to že zjištujete že volejbal je hlavně hra a tak jdete si mezi sebou pinkat, nebo hrát na koš, to byli u některých zcela nemyslitelné věci. Je dobře že to vidíte jinak. Soutěžení je zdravé a rovná charakter. UF :-)
Tak a za třetí : všiml jsem si, že některým je zcela jedno jak to dopadne v tréninku( výsledek zápasu ) a je jedno jestli prohraje , prohrává a že prostě nevyhraje. Některé z Vás mají malou snahu se kousnout a snažit se změnit výsledek, aspoň tak to vidím a není to jen za dnešní můj pohled. Budeme muset toto změnit. Každá ví kde má zabrat. A to tím že je nutné o něco hrát a to nebude o peníze ani kafe, ale třeba o sklapovačky atd. A taky to že některé mají půlku tréninku myšlenky úplně někde jinde, je jasný že holky kecají neustále, ale koukám že Vy budete spešl. :-)
Tak a aby to mělo nějakej začátek tak tady je fotka dnešního VÍTĚZNÉHO TÝMU. První set dopadl mimochodem TAKTO.
Tak se mějte fajn a zase zejtra čágo. Jo a těším se že mě přineste ten rozpis toho kdy někam jedete. To do čtvrtka, žádný meil, žádný ICQ mesedž. Jasný doufám?

 

15.4.2008

Tak a máme dohráno. Soutěž skončila, výsledek je nemastný, neslaný, zhodnocení zbylejch zápasů mě ještě čeká a tak to nechám pro dnešek bejt. Mám na srdci teď jiné věci a to že sem přidal nové fotky z posledního turnaje + fotky které jsem nafotil za březen a duben, ještě než se mi porouchal fotoaparát. Něco je foceno kamerou, tak promiňte kvalitu, závada není na vašem PC. Muhahaha. Tak čekujte fotky. Druhá věc je ta, že mě do úterý každá z Vás napíše Váš pohled na treninky, zápasy, takové zhodnocení sezony, a pokud to nenapíšete tak platíte ,, pade,, do kasy. Myslím že tu chvilku si uděláte a těch pár řádek napíšete. Děkuji
Jo a nakonec trošku videa z návštevy bazenu. TADY


18.3.2008

Tak jak vidíte stále prázdno, jak říkám s oblibou není čas, slibuju že se polepším a jakmile dodělám daňové přiznání a dohrajeme soutěž tak dopíšu všechny komentáře k odehraným turnajům. Jinak Vás musím pochválit za vaší volejbalovou práci, děláte pokroky , i když si myslíte že to není tak. RESPECT. Jen co Vás čeká v nejbližší době : máme před sebou 3 týdny tréninků, pak odjedeme na poslední turnaj do Jihlavy 5.dubna a soutěž nám skončila. Budeme dále chodit trénovat, ale uděláme trošku změnu a budeme dělat taky regenerační tréninky, to ze začátku v dubnu, pak se zase budeme věnovat technice a sehrání. Pokud to vyjde, přihlásíme se do Antukové ligy vysočiny a objezdíme nějaké ty turnaje tady v okolí ( 1 budeme pořádat ). Pak proběhne taky nějaké vaše volno , ale tréninky budou stále týden co týden. No a pak taky někam doufám pojedeme za kultůrou a poznáním naší země. Takže pište návrhy kam jet ( mimochodem už pár tipů kam jet máme ). Tak a důležitá věc na konec : SOUSTŘEDĚNÍ
Stáhněte si formulář na soustředění v létě na Monínci, prodiskutujte to doma, teda jim to nahlašte a vytiskněte si ho. Nechte podepsat od rodičů (stačí jeden podpis ) a takto podepsaný mě doneste na trénink. Peníze můžete nosit taky ale budou potřeba až v dubnu, kdy se bude platit záloha.

SOUSTŘEDĚNÍ MONÍNEC 2008  -  DOKUMENT KE STAŽENÍ

27.11.2007

Trošku sem to fláknul, no bylo hodně práce a únava je znát, je spousta nových fotek , tak se mrkněte. Poslední jsou z turnaje v Humpolci. Dneska se pustím do komentářů k posledním turnajů, tak sledujte.

31.10.2007

Novinka je ta že se nám při tréninku zranila Blanka a má sádru na kotníku. je to mrzuté, budeme bojovat i za ní. dále nám Nikííí napsala komentář  k poslednímu turnaji a můžete srovnat to jak to viděla ona a jak já. Děkuji

 

24.10.2007

Máme po dalším turnaji a teprve teď jsem dodělal komentář a videa a rozhovor s Renčátkem,  tak vše najdete v komentářích trenéra, mějte se fajn a zase někdy.

 

10.10.2007

Začala nám sezona, a bude hůř. Skoro mám všechny komentáře holek už, teda chybí od sester . Renčátko už dodalo. Tak můžete mrknout, napsal jsem taky komentář k prvním zápasům. V sobotu jedeme do Havlíčkova Brodu tak uvidíme jak to bude vypadat tam. Je to dneska nějaké heslovité, hlava mě moc nemyslí, tak se mějte a zase ahoj.

 

3.9.2007

Nazdárek. Přibyl nám sekce zápasy,  komentář Evy a taky sem předělal sekci tréninky. Jsou tam nové časy a nová pravidla - platí pro všechny bez vyjímky. Tak aby bylo jasno. Jinak přeju do nové sezony a to velmi náročné, hodně štěstí a taky pořádnou dávku trpělivosti, budeme jí potřebovat všicí.
Nakonec jsem přidal jedno video jak si představuju provedení celé akce od přihrávka až po útok, včetně radosti z bodu. Tak sem to hokly dotáhneme.

 VIDEO

 

3.8.2007

Ahoj všem. No jak je mojí tradicí, flákaní sem se nezbavil. Ale bojuju a kupuju si na to notebook, nebo jak se to píše, abych mohl ve volných chvilkách v práci na tom dělat. Od června přibyli nějaké komentáře , fotky , tak se mrkněte. Poslední dnešní přídavek je komentář BLANKY. Mějte hezkej zbytek prázdnin a uvidíme se na volejbale. ČAUKY.

10.6.2007

Přidal jsem novou stránku a to NOVINKY, zde bude souhrn toho nového kde co přibylo aby se to nemuselo hledat v diskuzích a tápat kdy co přibylo.Přibyl komentář k turnaji od HANKY, dále FOTKY ode mne, a taky KOMENTÁŘ k turnaji také ode mne..